Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Královéhradecký kraj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 15:38
Multikino Cinestar – Hradec Králové
Multikino splňuje vysoký standard technické kvality zvuku (Dolby Digital), obrazu a diváckého pohodlí (kvalitní sezení a klimatizace). Pojetí interiérových prostorů umožňuje ze všech pozic vynikající rozhled, komfortní luxusní sedadla pak nabízí optimální volnost.
Kino najdete v ulici Milady Horákové. Promítání už od 12:00
Více informací najdete na www.cinestar.cz

Kino Centrál – Hradec Králové
Nabídka on-line rezervací vstupenek a filmového klubu.
Kino najdete v ulici Karla IV. Promítání od 18:00 a 20:00.
Program kina na http://www.kinocentral.cz/program_dnes.php

Biograf Na Špici – Hořice
Kino promítá filmy pro děti i dospělé, provozuje filmový klub a pořádá festivaly.
Začátky představení od 17:30 a 20:00.
Program kina na http://www.horice.org/biograf/

Kino Vesmír - Náchod
Kino Vesmír v Náchodě je vybaveno špičkovým zvukovým vybavením Dolby Digital Surround EX. Jedná se o nejmodernější zvukové vybavení kina na světě. Mocný zvuk je střídán hrobovým tichem všude okolo Vás. Excelentní zvukové efekty Vás vtáhnou do děje filmu a stanete se součástí příběhu. Zcela nové špičkové promítací plátno dává vyniknout křišťálovým barvám i v těch nejmenších detailech. Optimální sklon sálu poskytuje skvělý výhled z každého pohodlného sedadla.
Kino v Hurdálkově ulici promítá jedno či dvě představení denně od 15:30 a 17:00 nebo 18:45 a 20:30.

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo