Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Královéhradecký kraj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 15:38
Multikino Cinestar – Hradec Králové
Multikino splňuje vysoký standard technické kvality zvuku (Dolby Digital), obrazu a diváckého pohodlí (kvalitní sezení a klimatizace). Pojetí interiérových prostorů umožňuje ze všech pozic vynikající rozhled, komfortní luxusní sedadla pak nabízí optimální volnost.
Kino najdete v ulici Milady Horákové. Promítání už od 12:00
Více informací najdete na www.cinestar.cz

Kino Centrál – Hradec Králové
Nabídka on-line rezervací vstupenek a filmového klubu.
Kino najdete v ulici Karla IV. Promítání od 18:00 a 20:00.
Program kina na http://www.kinocentral.cz/program_dnes.php

Biograf Na Špici – Hořice
Kino promítá filmy pro děti i dospělé, provozuje filmový klub a pořádá festivaly.
Začátky představení od 17:30 a 20:00.
Program kina na http://www.horice.org/biograf/

Kino Vesmír - Náchod
Kino Vesmír v Náchodě je vybaveno špičkovým zvukovým vybavením Dolby Digital Surround EX. Jedná se o nejmodernější zvukové vybavení kina na světě. Mocný zvuk je střídán hrobovým tichem všude okolo Vás. Excelentní zvukové efekty Vás vtáhnou do děje filmu a stanete se součástí příběhu. Zcela nové špičkové promítací plátno dává vyniknout křišťálovým barvám i v těch nejmenších detailech. Optimální sklon sálu poskytuje skvělý výhled z každého pohodlného sedadla.
Kino v Hurdálkově ulici promítá jedno či dvě představení denně od 15:30 a 17:00 nebo 18:45 a 20:30.

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo