Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Trapas v letadle PDF Tisk Email
Pondělí, 28 Červenec 2008 06:15

Další příběh týdne je tentokrát na veselé téma. Přečtěte si ho a vyhrajte!

„S přítelem jsme vzali 8-letou neteř Emu na dovolenou do Egypta“, začíná svůj krátký vtipný příběh týdne čtenářka Katka. „Dovolená byla úžasná, utekla jako voda a my se vraceli letadlem domů.“ „Této, já potřebuju čůrat“, vytrhla mě ze vzpomínek na horkou pláž zalitou sluncem Ema. V letadle je vždy jeden záchod vpředu a dva vzadu, a protože seděli blíže k tomu přednímu, doprovodila ji tam s tím, že zpět zaručeně trefí. Minuty ubíhaly, před předním záchodem se začala tvořit fronta nervózních cestujících a Katku napadlo, že Ema je holt na velké a dál to neřešila. Po dalších pěti minutách fronta začala mizet, protože se cestující přesunuli přes celé letadlo do zadních kabinek.

Když už ale Ema seděla na záchodě čtvrt hodiny, přišla za Katkou letuška, že se na záchod nemůže dobouchat a jestli by šla Katka s ní. „Krve by se ve mně nedořezal, představovala jsem si, jak chudák Ema zkolabovala nebo ji vcucnul záchod, zatímco já si v klidu listovala časopisem.“ Vypráví Katka. Pomalu se vydala za letuškou a zabouchala na toaletu. „Emičko, jsi v pořádku, už jsi vyčůraná?“ Zabouchala vystrašená Katka na dveře kabinky. „Jo teto“, ozvalo se. „Tak si už pojď sednout.“ Dveře se otevřely a Ema vyšla ven. Beze slova došli na sedadlo a tam se Katka Emy zeptala, jestli ji třeba nebolí bříško, nebo proč tam tak dlouho seděla. „Ne teto, já si tam pořád dokola četla ty nápisy na dveřích“, byla odpověď Emy. „Takže asi tak 20 cestujících mělo smůlu a muselo na záchod na druhý konec letadla, protože Ema si četlaJ.“ Uzavírá vyprávění Katka, která příhodou baví celé příbuzenstvo.

Katce za její příběh posílám malý dárek. Svěřte nám i vy svůj veselý nebo smutný příběh. Ty nejzajímavější zveřejním a odměním malým dárkemJ. Nejkomentovanější příběh získá na konci prázdnin další dárek. Odměnu dostanete i vy komentující! Na konci prázdnin z došlých komentářů vyberu jednu z Vás, která rovněž získá cenu. A jaká bude? To se nechte překvapit J

Aktualizováno Pondělí, 28 Červenec 2008 06:29
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo