Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Hlava rodiny PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Červenec 2008 08:02

Moto: Je-li pak mocnější hlava, jestliže s ní krk mává? (Stará otázka)

Zeptali jsme se jednou sousedovic dětí, kdo je u nich hlavou rodiny.“No přece náš tatínek, kdo jiný !”” odpověděl s přesvědčením Pepánek. Málem si poklepal na čelo, slyše tak hloupou otázku..“Co to plkáš?” rozhořčila se jeho o tři roky starší sestra Eva, která zřejmě už získala vice životních zkušeností. “Hlavou rodiny je přece naše maminka!”Rozhočel se prudký spor, který málem skončil rvačkou. Bůhví, kdo by v ní byl zvítězil, neboť Pepánek byl sice mladší, avšak silnější.V posledním okamžiku jsme je odtrhli od sebe, cítivše se za tu rozepři nechtěně zodpovědní..“A proč se na to vůbec ptáte?” zeptala se popuzeně Eliška.Málem nás nachytala na švestkách. “Provádíme takový malý výzkum,” odpověděli jsme.“A pro koho?” zaútočil Pepánek.“To je zatím takové tajemství, ” nedali jsme se.. “Ale až ho skončíme, tak vám to povíme.”“No, to jsem zvědavá!” děla nedůvěřivě Eliška. “Ale nemyslete si, že na to zapomeneme!”“Kdybychom snad zapomněli, tak nám to připomeňte,” rozloučili jsme se a kvapně, jak se říká, vzali roha.“Ty máš stejně hloupé mápady, Evo!” pronesl můj bratr Jarda nevrle. Co také může člověk čekat od ženské!”“Co to meleš!” ohradila jsem se rozhořčeně, “copak to byl můj nápad?”Mezitím jsme došli domů. Sotva jsme otevřeli dveře, dolehly k nám popuzené hlasy.“Já tedy nevím, kdo je tady hlavou rodiny!” vykřikoval rozčileně tatínek. “Ty jsi asi zapomněla, že už nemáme matriarchát, dávno už totiž neplatí ta zastaralá vláda žen !”“Nepleť do toho historii!” okřikla ho maminka. “Stejně si z ní nic nepamatuješ!”Zůstali jsme potichu v předsíni a sledovali, jak spor nabírá obrátky.Naši se sice nezačali prát, ale jejich hlasy sílily.

 

Jak myslíte, že všechno skončilo? Nezažili jste čirou náhodou něco podobného?A ostatně, jak je tomu u vás? Kdo je u vás doma hlavou rodiny?Povíte nám to?
Aktualizováno Středa, 30 Červenec 2008 19:43
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo