Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Děti, pozor pohádka! PDF Tisk Email
Pátek, 27 Červen 2008 04:52

Moto: Pohádek je věru moře, nepůsobí žádné hoře. (Zapomenutý autor)

Děti seděly kolem babičky, jedny na lavici, druhé u stolu, třetí se jí uvelebily u nohou.„Povídej pohádku, babi, nikdo takové nezná, jaké znáš ty!“„I vy lichotníci, usmívala se stařenka, měli byste si raději psát úkoly!“„To my ještě stačíme, táta přijde až večer a teprve po večeři nám bude prohlížet všechny sešity!“Babička se zamyslela. „Tak dobrá, řekla po chvíli, povím vám pohádku o jednom klukovi, který pořád všechno odkládal!““„No a co se mu stalo?“ vyptávaly se zvědavě děti.„Nemohl potom nic stačit a tak se vypravil k moudrému kouzelníkovi naradu.““„Takže si udělal výlet!“ smáli se malí posluchači.„Pěkný výlet!“ zavrtěla hlavou stařenka. „Ani se neptejte, jak to dopadlo!“„Že by byl zabloudil?“ vyptávala se děcka.„Kdyby jenom to!“ odvětila babička. „Něco mnohem horšího?““Děti se zarazily. „Znělo to nějak příliš tajemně.“„A co se mu stalo?“„Nuž on toho kouzelníka našel!““„V tom je jádro pudla,“ odtušila stará paní. „To bylo to nejhorší, co se mu mohlo přihodit!““Děti se zamyslely. „On to byl zlý kouzelník?“vyzvídaly.„To bych netvrdila, ale měl jednu nepříjemnou vlastnost: nesnášel, aby se věci odkládaly. Co můžeš učiniti dnes, neodkládej na zítřek!““„Už to začínám chápat!“ prohodil jeden chytrý chlapec.„Ano, ano,“volaly děti! „To byl to nejhorší trest, jaký ho mohl potkat.““„Doufám, že se s tím kouzelníkem nesetkám!““„To nikdy neví!“ odvětila stařenka.Kluci a holčičky se zamysleli. „Nejlíp bude nečekat, až na něj někde narazíme!““A od té doby psali své úkoly včas.Rodiče je chválili a za odměnu je tu a tam vzali do kina na pohádku. Nevěříte, milé děti? Tak si to třeba vyzkoušejte. A dejte nám vědět, jak to dopadlo.
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo