For Babies
Dárek pro miminko PDF Tisk Email
Středa, 28 Květen 2008 19:57

Vaše kamarádka nebo příbuzná čeká v nejbližší době přírůstek do rodiny a vy si marně lámete hlavu tím, čím udělat mamince nebo miminku radost? Tady je několik tipů.

Dárek od 100 do 500 Kč. I drobnost udělá radost, kupte miminku bryndáčky, různé druhy dudlíčků, nebo deníček pro děťátko, kam si maminka zaznamená všechny důležité momenty (v knihkupectvích je široký výběr). Pokud chcete miminko potěšit hračkou, nejlevněji vás vyjdou chrastítka, výbornou službu udělají také multifunkční plyšové hračky, se kterými si miminko pohraje už od narození do cca 18 měsíců a postupně rozvíjí všechny jeho smysly. Také balík papírových plen se neztratí, miminko jich v prvních týdnech života spotřebuje opravdu hodně.

Dárek od 500 do 1000 Kč. Za více peněz můžete skombinovat dárkový balíček z výše zmiňovaných věcí. Přikoupit můžete i kvalitnější povlečení do dětské postýlky a kosmetiku pro maminku i miminko (mamince se bude hodit třeba kvalitní zpevňující krémy na bříško a miminku např. řada tělového mléka, pěny do koupele, krému na opruzeniny atp. od jedné značky). Dopředu můžete koupit také bačkorky nebo botičky. Dárek od 1000 Kč výše. Tady už se fantazii meze nekladou. Kupte miminku lehátko s hrazdičkou (cca od 1200 Kč), nebo třeba odstrkovadlo, které využije později. Také kojenecká digitální váha udělá mamince radost (tady si připravte od 1700 Kč výše). Originální bude pro unavenou maminku také poukaz na masáže. Pokud chcete miminku koupit oblečení, kupujte raději větší, třeba 74, která bude sedět cca půlročnímu miminku. Nejmenší oblečky už má maminka určitě nakoupené a mohlo by se stát, že by další s těmi svými nezkombinovala. Určitě nemusím připomínat, abyste rozhodně nenakupovali na tržišti a raději dejte na značku. Miminka jsou na nekvalitní materiály obzvlášť citlivá a můžou se z takového oblečení osypat. Jestli chcete být opravdu originální, upleťte miminku pěkný svetr, namalujte mu obraz do pokoje, vyrobte mamince originální šperk nebo třeba vyšijte na dupačky pěkný obrázek. Pokud si opravdu nejste jistá, zeptejte se budoucí maminky, co se jí bude hodit a k předem známému obsahu balíčku přibalte dudlíček jako překvapení.

Máte nějaké další tipy na dárek? Jaký dárek vás nejvíce potěšil, překvapil nebo zklamal?

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Květen 2008 17:23