For Babies
Změna na našich web stránkách PDF Tisk Email
Pondělí, 26 Květen 2008 05:53

Milé maminky, těhulky, tatínkové, babičky, obchodní partneři a vlastně všichni, kdo navštěvujete náš webový deník. Od dnešního dne nahradím Markétu Duškovou na postu šéfredaktorky a tak bych se vám ráda představila. Jmenuji se Soňa Veverková, bydlím ve středně velkém severočeském městě s desetiměsíčním rošťákem, budoucím manželem a stále hladovým kocourem.

A na co se se mnou můžete těšit? 1.června odstartujeme velkou třítýdenní soutěž o ceny za 80 tisíc korun. A protože pomalu začíná sezóna dovolených, dozvíte se vše potřebné o cestování s dítětem od výběru dovolené, přes bezpečnostní předpisy až po tipy, co s sebou sbalit. Současně také sleduji aktuální situaci s problémy vycestování dětí do Chorvatska. Dále se dočtete tipy pro nekojící maminky a také jak je to vlastně s nebezpečím kočky v těhotenství. Hned „z čerstva“ také na našem webu najdete aktuality, které se týkají dětí a rodiny. Již brzy začnu vyhlašovat soutěžní téma měsíce a nepřijdete ani o další každotýdenní soutěže. Pro ty, kdo si oblíbil příběhy maminek a jejich ratolestí, mám dobrou zprávu, budou pokračovat. Samozřejmě se můžete stále ptát i v našich poradnách.

A teď ještě výzva pro naše čtenáře. MÁTE ZAJÍMAVÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH NEBO ZÁŽITEK, AŤ UŽ VESELÝ ČI SMUTNÝ? CHCETE, ABY SE OBJEVIL NA NAŠICH STRÁNKÁCH? Pošlete mi ho emailem. Nejzajímavější příspěvky se objeví na hlavní straně i s vašimi fotkami! NEMŮŽETE SEHNAT INFORMACE O ČEMKOLIV K VAŠEMU TĚHOTENSTVÍ, MIMINKU, PŘEDŠKOLÁKOVI NEBO ŠKOLÁKOVI? ZEPTEJTE SE MĚ! Pokud to bude jen trochu možné, informace seženu a odpověď tak najdou i ostatní maminky na našich stránkách.

 

Doufám, že na webu www.mojerodinaaja.cz, najdete vždy to, co hledáte a budete se na něj rádi znovu a znovu vracet.

Příjemné čtení vám přeje Soňa Veverková

Aktualizováno Úterý, 27 Květen 2008 12:44