Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Honzíkova strašidla PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek Vostrý   
Neděle, 25 Květen 2008 23:00

Děsíte se strašidel, nejvíce pak v noci? Vymalujte obrázek a nebudou k vám moci. Každý strach, co nakreslíš, ztrácí sílu svoji, proto každé strašidlo barviček se bojí!

Každý příběh i kreslený mívá svoje hrdiny, a ten dnešní pro Vás kreslí dvorní malíř Rodiny. Nová strašidelná omalovánka pro všechny, kdo udrží pastelku od Mirka Vostrého.

Aktualizováno Pondělí, 26 Květen 2008 07:39
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo