Hynku, Viléme... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 19 Květen 2008 23:00

...kde máte Jarmilu?

O lásce šeptal tichý mech... a šeptal poměrně hlasitě, jako ženská, která má tendenci se svěřit. A to, ať už si koupí novou sukni, dostane kytku, nebo se zamiluje. Jenže láska nejde koupit, a přestože není chřipka a nejde jí tudíž ani dostat, akutně ochořelými rozkvetly zelené ambulance, kde místo antibiotik nejlépe zabírají afrodisiaka...

"Počítala jsem ve vaně," tajnůstkářsky děla jedna zamilovaná. "Jen tak schválně, jako než přijde, víš-" líčka jí při tom vyprávění hořela jak čarodějná vatra "...došla jsem jen do patnácti!"

Příklady táhnou, a tak jsem se taky naložila do koupele. Dobře vím, že v počtech nevynikám, ale musela jsem napočítat aspoň do tisíce, protože když jsem se probudila, voda vychladla a mobil vyzváněl s další nakažlivou informací: "On ti se asi zase zamiloval a představ si, stepní vlk je proti němu hafánek. Ale po těch letech! No řekni, je to normální?"

Zavádějící určitě bylo, že pro posílení apetitu musela říct jediné: "Asi už se na tebe vykašlu!" Na pokec jsme se taky vykašlaly, protože kašel je v podstatě psychický problém, kterým netrpíme - pakliže víme, že její staronový milý už dnes osmkrát volal a je málem pravděpodobné, že ještě bude.

U nás doma volal z postele jen syn, dožadoval se starostlivého otce tak úporně, že jeho naléhavost taktéž přecházela do chronického stádia. Pak jsem si troufla a zavolala manžela i já - a jaro žaslo, protože on přišel... a zeptal se mě, jestli máme máslo?!

Milostný život může být v háji, ať jsi, či nejsi, milý máji! .-)

Aktualizováno Úterý, 20 Květen 2008 05:54