Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Povedený rybolov PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek Vostrý   
Neděle, 18 Květen 2008 23:00

Kdo chce chytat rybičku, nalíčí si udičku. Rybka ovšem není hloupá, na rybáře z vody kouká.
I na maličké dětičky, líčí malíř udičky... a že děcka nejsou skoupá, na nesmyslech je sotva zhoupá... .-)

Moje rodina a já vás jako mediální parner srdečně zve na víkendový Festival humoru

Oblíbili jste si kreslený humor Mirka Vostrého? Pak neváhejte a zavítejte na Hrad Točník, kde na vaše děti čeká stánek www.mojerodinaaja.cz s Honzíkovými legráckami, ukoly a soutěžemi a také mnoho dalších zajímavostí. Milé děti, vytříhněte a vyluštěte přiloženou Honzíkovu křížovku a doběhněte si za námi pro svou malou odměnu...

Na děti bude čekat mnoho atrakcí a kulturního vyžití. Výtvarné dílny, divadlo, sokolník, jízda na koních, kreslíři a jejich výstava kresleného humoru, malování na tvářičky a různé ukázky řemesel. Své výrobky zde budou prezentovat i klienti chráněných dílen a ústavů pro mentálně postižené a část výtěžku bude věnována na konto Paraple.

Více o celé akci naleznete na vtipotoc.vysmato.cz hrad.vysmato.cz

Děkujeme za sponzorství soutěží nakladatelství

Aktualizováno Středa, 21 Květen 2008 12:32
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo