Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Partner mne vysával zaživa PDF Tisk Email
Napsal uživatel Eva   
Úterý, 13 Květen 2008 23:00

Milé čtenářky, v naší soutěži o titul Citoví upíři se ptáme, kdo je Vaším niterným vampírem, kdo Vám ničí život, zdraví a snění...

"Mým upírem byl můj bývalý partner, se kterým jsem byla pět let a dodnes se z toho snažím vzpamatovat...", začíná svůj dopis čtenářka Eva. Než se z pekla moderní Transylvánie vymanila, uteklo spoustu vody. Pochopitelně nepomohl kůl do srdce, ale bohapustá sebeobrana...

Začalo to jako pohádka

Ze začátku idylka. Něha, pozornost, připadala jsem si jako Pretty woman, o nic jsem se nemusela starat, vše bylo vyřešeno beze mne. Nějakou dobu mi to vyhovovalo, ale pak jsem zjistila, že to už ani nejsem já...

Já, paneláková holka, jsem se naučila škubat slepice, sázet a vyorávat brambory, prostě veškeré práce kolem baráku, bylo to na román. Pracovala jsem jak ďas, ovšem motyku jsem držela špatně, při rubání dřeva jsem neuměla správně chytit sekyru, takže dřevo nepadalo tam, kam mělo... byla jsem prý nešika k pohledání. Stále mi bylo zdůrazňováno,že jsem holka od popelnic čtvrté cenové skupiny, ze které on udělal dámu. Jsem docela pohledná ženská, jenže jsem v tomto vztahu zestárla snad o 10 let...

Po čase jsem musela na operaci, po to dobu střežení v nemocničním zařízení, mi prokopal mi všechny soukromé věci a našel dopis, který mi kdysi napsala v afektu má matka. Ofotil si ho a pak ho četl celé své rodině... Ovšem nejenže četl veřejně mou poštu, nezastavil se ani před schránkou mobilu. Tajně bral má telefonní čísla, vedl si zápisky z mých SMS.

Když jsem chtěla za kamarádkou, pak jedině s partnerem, což bylo dosti náročné, protože nebyl nidky čas. Zrovna, kdy jsem chtěla navštívit dceru v porodnici, malovalo se... Ztrácela jsem postupně kamarádky, vlastní dcera za mnou odmítala jezdit, protože byla také nevítaná. Nakonec jsem utekla jsem ke své nejlepší přítelkyni, kde jsem pobývala měsíc, než se mi uvolnil byt. Během té doby mne častoval spoustou urážlivých zpráv s hrubými výrazy, hojil si na mne ego a vydržel i tři hodiny sedět v autě a sledovat, kdy jdu venčit psa, kdy vyjdu z domu. Mé vlastní matce napsal tři dopisy, ve kterých jí líčil, jaký on je hodný člověk a já přímo zvíře.

Je to už 9 měsíců...

Stále dostávám SMS. Ta první je vždy smířlivá, pokud odmítnu jít na kafe, opět jsem jen špína. Nechala jsem se vysát do morku kosti a dnes lituju, že jsem nenašla odvahu odejít dřív. Snažím se bojovat a začít znovu normálně žít, ale přestala jsem věřit mužům. Je mi dvaapadesát, nechci zůstat sama, ale nedokážu navázat kontakt, jsem stále ve střehu.

Děkujeme Evě za upřímnost, a jelikož Citoví upíři jsou přesně tou literaturou, která patří i do její knihovničky, může se těšit na svůj dáreček... A Vy ostatní čtenáři a čtenářky, vlijte Evě život do žil, aby její smysl pro radost zase ožil... a napište nám o svých radostech i strastech.

Aktualizováno Úterý, 13 Květen 2008 13:01
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo