Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Popletená pohádka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Mirek Vostrý   
Neděle, 11 Květen 2008 23:00

Je to k nevíře, šálí zrak malíře, popletly se štětci kostýmy, co je to za šprýmy?

Moje rodina a já vás jako mediální parner srdečně zve na víkendový Festival humoru

Milé děti zavítejte do pohádky. Nechejte si od maminky vytisknout přiloženou Honzíkovu křížovku uvnitř článku a vyměňte ji u stánku magazínu Moje rodina a ja za malé překvapení...

Nová pohádková hádanka od Mirka Vostrého.

Oblékni správně každou hlavičku, vždyť každá z nich má cizí čepičku...!

Oblíbili jste si kreslený humor Mirka Vostrého? Pak neváhejte a zavítejte na Hrad Točník, kde na vaše děti čeká stánek www.mojerodinaaja.cz s Honzíkovými legráckami, ukoly a soutěžemi a také mnoho dalších zajímavostí... Výtvarné dílny, divadlo, sokolník, jízda na koních, kreslíři a jejich výstava kresleného humoru, malování na tvářičky a různé ukázky řemesel. Své výrobky zde budou prezentovat i klienti chráněných dílen a ústavů pro mentálně postižené, část výtěžku poputuje na konto Paraple.

Více info o celé akci naleznete na vtipotoc.vysmato.cz hrad.vysmato.cz

Děkujeme za sponzorství soutěží nakladatelství

Aktualizováno Středa, 21 Květen 2008 12:35
 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo