For Babies
Botky z pryskyřice? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Šárka   
Úterý, 29 Duben 2008 23:00

Aňa Geislerová, Jirka Macháček i třeba Madona, pořizují sobě a svým dětem botky z pryskyřice. A vy jste o nich už slyšeli?

Rozmýšlíte se, jaké botky dětem pořídit na léto? Do jakých hupsnout, když když začíná růst těhotenstké bříško, potřebujete spěchat ve městě, či vyrážíte na výlet? Samozřejmě hlavní prioritou je pohodlnost, na druhém místě se nám botka musí také líbit a být něčím originální, výjimečná. Mě osobně zaujaly gumáky...

Pod pojmem gumové boty jistě každému automaticky naskočí holínky, ale když je šikovně ostříháte a prostříháte vznikne vám patentovaný unisexovy model, který se pyšní italským designem. Ovšem stejně jako na italské i české nožce téměř nic neváží. Botky jsou totiž ultralehké o dvou stech gramech a kupodivu, i když jsou gumové, údajně nekloužou z nohy. Té navíc skýtají dokonalé pohodlí, jelikož materiál neadhesivní pryskyřice zahřívá boty tělesným teplem, tvaruje a formuje se na míru chodidla, což se nám vyplatí zejména pro děti s plochými nožkami. Ale každá žena ví, že obouvá nejen děti, nýbrž celou rodinu, tedy i tatínky. Pokud zvolí správné sandály, nemusí se bát plísní, protože díky otvorům gumové kecky stále větrají… .-)

A co maminky? V placatém čase módních balerinek se dětské gumové botky povýšily o podpatky, sama za sebe musím říci, že se mi jeví ideální gumáky i v jiných barvách než v pastelových, tedy oblíbená černá, bílá, modrá... V jednoduchosti je krása, a tak nejen sportovní, ale i elegantní botky mohou být šikovně prostříhané gumáky.

Jaké si vyberete vy je jen vás, ale pokud máte nějakaký svůj módní typ, či praktickou zajímavost pro rodinku a domácnost, pošlete je adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , rádi Vaše typy, rady a doporučení představíme ostatním...

(Foto: Crosc)

Aktualizováno Úterý, 29 Duben 2008 17:29