Mozek za prsa? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 22 Duben 2008 12:47

"Vyměnil jsem mozek za prsa," komentoval přednosti mé kamarádky její přítel. "Měl jsem holku, co měla vnady, ale neměla nic v hlavě, teď mám holku, co má v hlavě, ale prsa chybí." Obvykle jsem proti dokonalé image imunní, totiž vidím-li např. krásku s prodlouženými řasami a ozdobenými navíc zlatými flitry, ryze prakticky se obávám, zda jí spadlá řasa nevypíchne oko. Ovšem prsatý komentář jsem si veškerou svou logikou nemohla srovnat...

Snad proto jsem také choťákovi vyprávěla onu příhodu s nebývalou opatrností, vždyť v jeho dobrém pohnutí bych se mohla docela dobře dozvědět, že se mi nedostává ani jednoho. Zdánlivě poťouchle jsem muže naťukávala: "Irský svůdník Colin Farrell zásadně nelíbá plastiku, TY bys mohl?" Ani neodložil činku -a s přehledem pravil: "Jistě!" podíval se přitom na mne asi tak, jako by chtěl potvrdit moji původní domněnku. Nakonec se přemohl: "To jako kdybys přišla o prst tak bych tě měl mít míň rád?"

Nechtěla jsem přijít o prst, už proto, že mne moje prsty živí, ale došlo mi, že ačkoli prstů mám deset, v hlavě nemám pohromadě ani svých pět. Došlo mi, že ten věčný boj s větrnými mlýny ženská roztáčí, i když vítr nefouká. Došlo mi, že jsme aktivní ve věcech, které aktivitu nevyžadují a zbytečně se tak vysilujeme, protože chlapům, kteří nás mají rádi, "takové jaké jsme.)" - na nějaké té otočce zase tolik nezáleží, vždyť většinou, si ani nevšimnou, že jsme si o tón, či dva obarvily vlasy, tak k čemu o číslo, či dvě delší řasy a větší prsy? Ženské sice těžko budete vysvětlovat, že na velikosti nezáleží..., zvlášť, když za sexuální symboly je stále považováno sexy big poprsí, zadnice roku a motýlí průvan, ale věřte milé maminy, že v tom nejste jediný... Pryč zažeňte splíny a nebuďte líný. Pak bez prstu, i s prstem, milujte se s gustem!