For Babies
Sladké masáže vyženou stres PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka Mašová   
Pátek, 18 Duben 2008 06:31

Pronásleduje vás neodbytná chuť na čokoládu? Pokud ji z dietních důvodů nechcete dopřát svému žaludku, můžete její sladkou vůní potěšit alespoň své čichové buňky. Tedy rozhodně ne alespoň. Čokoláda má na organismus daleko silnější a posilující účinky.

Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu. Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má tedy omlazující účinky, působí také proti celulitidě a poradí si i s usazenými toxickými látkami pod kůží...

Čokoláda totiž obsahuje antioxidanty, které posilují imunitní systém, tudíž čokoládový zábal vám rozhodně zlepší náladu. Tu by sice vylepšila i zkonzumovaná tabulka čokolády, ale když počítáte kila, čokoládová masáž rozhodně neuškodí vašim štíhlým a ladným liniím.

Když ne čokoláda, tak určitě med

Pokud nad čokoládovou masáží nevěřícně vrtíte hlavou, můžete se pro změnu naložit do medu. Medová masáž je u nás více rozšířená. Pozitivní účinky medu znali už staří Číňané a Tibeťané a také jej k těmto účelům hojně využívali. Po medu, který zkušená kosmetička rozetře po vaší unavené pokožce, se budete cítit odpočatě, neboť právě tento sladký masážní materiál zlikviduje usazené toxiny.