For Babies
Otěhotněla jsem podvodem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 16 Duben 2008 13:57
Věděla jsem, že Michal děti nechce. Jenomže, znáte to. Tolik kluků to tvrdí, a když se potom miminko narodí, dali by za něj život.
Přemýšlela jsem, jak to navlíknout, abych náhodou otěhotněla. „Zapomenou“ si vzít prášek, to mi přišlo pitomý. Jednodušší bylo trochu znehodnotit kondomy, aby případná vina byla na něm. Za technický problém přece já nemůžu.
Nevěřili byste, jak dlouho trvá, než se to povede. Půl roku jsem píchala do prezervativů jako zběsilá a pořád nic. Nakonec jsem zkusila další metodu. Občas jsme použili přerušovanou soulož a já si sperma přenesla do pochvy. Vyšlo to napotřetí. Jenomže jsem udělala taktickou chybu. Radovala jsem se moc brzy. Tedy dost brzy na to, aby mě požádal, ať jdu na potrat.
Nepomohlo nic. Brečela jsem celou noc a prosila ho, ať mě tam neposílá. Prostě prý dítě nechce. Nakonec jsem utekla k mámě a vybrečela se jí na rameni. Samozřejmě jsem jí pozadí svého těhotenství neřekla, jen výsledek. Nechala mě bydlet doma a doufat, že Michal přijde. Jenomže nepřišel. Rodím za pár dní a jestli se nestane zázrak, budu na to úplně sama.