Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Bude to asi... Nelinka? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Neděle, 13 Duben 2008 15:36

Roztomiloučká holčička s vlásky jak zlaté chmýříčko je mámino sluníčko. Vše je pro ni nové, tajemné a dobrodružné. Sedm měsíců každodenního nadšení naplnilo byteček mámy a táty a ti mohou směle potvrdit, že bez dětí by byl život prostě nuda! Jaké byly první zážitky s prenaťátkem, jak proběhl porod, jak se Nelinka poprvé usmála, jak se začala batolit, pást koníky, jaká je Nelinka vaničkový plaváček, kdy se poprvé posadila a jaké bylo její první slovíčko...?

O všem, co provází maminku a její miminko s Hankou a Nelinkou na Moje rodina a já. Sledujte Nelinčinu cestu na svět, její první postřehy, krůčky i neplechy. Nelinka je tu a my to koukejme brát vážně! .-)

Byla Nelinka překvapení?

Ano i ne. S manželem jsem se brali v červnu 2006 a jak už to tak bývá, po svatbě přichází miminko. Za pár měsíců jsem zjistila, že jsem těhotná. Jak, prostě z testu. Samozřejmě ani já nejsem výjimka a řadím se mezi ty ženy, které měsíc co měsíc na toaletě rentgenovaly těhotenský test. A jednoho dne se přeci zadařilo! Doma jsem měla testů zásobu a po zhlédnutí dvou čárek jsem dělala rychle další, abych se ujistila, zda mi brýle stačí a vidím opravdu dobře. Protože byl prosinec a Vánoce se blížily, rozhodla jsme se své těhotenství dát jako dáreček jak manželovi, tak rodičům. Své tajemství jsem prozradila pouze nejlepší kamarádce Veronice, která tou dobou otěhotněla také. Dnes si říkáme, jaké to bylo štěstí a náhoda, že jsme otěhotněly skoro stejně.

Budeš táta

Čtyři dny před Štědrým dnem jsem se šla ujistit k doktorovi, který mé těhotenství potvrdil a na ultrazvuku ukázal, že jsem v 6. týdnu. Byl to smíšený pocit radosti a zároveň obav, co se s mým tělem bude nadále odehrávat. Nejvíce jsem se hrozila kontrol u zubaře a mdlob, které mě od mládí provázely kvůli nízkému tlaku... Ale všechny mé strachy byly tatam, jen co jsem dorazila domů. Měla jsem táááák velikou radost, že ji nešlo utajit... "Jaký dáreček bys chtěl dostat dřív než na Vánoce?" zeptala jsem se manžela - a mezi námi, který chlap by nechtěl, že? Jenže dostal obálku s fotečkou z ultrazvuku, kde kromě malé kuličky nebylo nic. Chvíli ji pozoroval, těžko říci, co se chlapům v takové chvíli honí v hlavě, a pak se zeptal, zda si nedělám srandu a je to jisté. Co bylo dále, asi nemusím popisovat...

Miminko na cestě...

Radost, starost, zda to zvládneme, zda bude mimi v pořádku, zda všechno dobře dopadne. Ženská, co si těhotenství prožije, ví, o čem píšu. Takové otázky totiž napadnou každou nastávající maminku. Divila bych se, kdyby ne. Jelikož jsem ale všechno prožívala s manželem a konzultovala s kamarádkou, nebylo se čeho bát. Asi největší radost z těhotenství měli prarodiče. Babičky a dědečkové. V mém bříšku se totiž vyvíjelo úplně první vnouče. Byl to největší dárek, co si kdy na Vánoce mohli přát!

Hanka se s kamarádkou Veronikou přihlásila do kurzu pro těhulky. Jak rostlo bříško a jaká byla Nelinka jako prenáťátko? Miminkovský věk týden po týdnu, měsíc po měsíci vám přináší maminka Hanka a její dceruška Nelinka. Sledujte cestu k batolátku, povzbuďte mámu svými vlastními zážitky z těhotenství a mateřské...

Svou holčičku na digitálních obrázcích úžasně zachycuje nejen maminka, ale i táta, jemuž se oko fotoaparátu stalo šestým smyslem. Navštivte jeho stránky a přesvědčte se sami: Galery Fotobanka.cz

Aktualizováno Neděle, 13 Duben 2008 16:00
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo