Miluji bratra PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 16 Duben 2008 13:51
„Já vím, že incest je vtéhle zemi zakázaný. Ví to i Vítek, můj bratr. Co máme ale dělat, když se milujeme?“ trápí se Jana.
Bohužel, jejich milování není pouze platonické. A nezůstalo bez následků. Před dvěma lety se Janě narodil Honzík. Aby nepadlo podezření na Vítka, tvrdila, že měla náhodný sex po skončení diskotéky.Uvěřili všichni. Však si taky dávali s Vítkem sakra pozor, aby nikdo neměl ani stín podezření. Teď tedy žili jako spokojená rodinka. Opuštěná sestra a hodný starší bráška, co se obětoval a pomáhá.
„No, řekněte, komu tím ubližujeme?“ hájí se Jana. Pracují, o dítě se starají, starý baráček po babičce zrekonstruovali. Všichni se mají rádi.To, že jejich dítě může mít zdravotní problémy, případně, že potomci jejich syna mohou mít problémy, to si opravdu nepřípouští. „Dřív se bohatí lidé žěnili a vdávali mezi sebou běžně. A nikdo se nad tím nepozastavoval,“ mávnou rukou. Tajně sní svůj sen. Že se třeba máma jednou přizná, že jednoho z nich adoptovala, případně alespoň počala s jiným otcem. A oni tak uleví svému svědomí.