Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
O ubohém kohoutovi PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lydie Junková   
Úterý, 15 Duben 2008 12:31

Byl jednou jeden dvorek, na kterém pobíhaly a kdákaly slepice a každý den od časného rána kokrhal kohout. V králíkárně dupali ušáčkové, v chlívku chrochtalo prasátko. Dvorek patřil k domku, ve kterém žila jedna stařičká, velice přísná paní. V malé komůrce bydlely dvě služky, ty se musely o všechno starat. Práce jim nevadila, za tu dostávaly trochu peněz. Co je však rozčilovalo, byl kohout, který kokrhal tak brzo, že se nemohly vůbec dospat. Jakmile se ozvalo hlasité zakokrhání, musely vstát a nasypat slepicím zrní, králíčkům nasekat trávu, prasátku naplnit korýtko, potom stařence připravit snídani a poklidit domek. Když už to časné vstávání nemohly vydržet, vymyslely plán, že se kokrháče zbaví...

Ubohého, nic netušícího kohouta uškrtily a zahrabaly pod šípkový keř u lesa. Své stařičké paní potom namluvily, že ho chytila a zakousla liška. Doufaly, že teď už se bez jeho kokrhání konečně vyspí, ale to se náramně spletly: stařenka, která měla špatné spaní, je začala každé ráno budit sama, a to ještě o hodinu dříve, než předtím chudák kohout. A tak, vidíte, milé děti, za zlo přišla odplata: ty dvě se za svůj špatný, bezcitný skutek potrestaly samy.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo