For Babies
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 28 Leden 2019 00:00

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

 

MŮŽEME BOJOVAT SE STÁRNUTÍM PLETI?

Způsobů a metod je celá řada. Vybírat můžeme z široké nabídky pěstící kosmetické péče (séra, krémy) nebo můžeme využít medicíny a podstoupit různé neinvazivní i invazivní  metody – botox, výplně kyselinou hyaluronovou nebo jiné plastické operace. Aktuálně se díky novým technologiím do popředí dostává epigenetická kosmetika, která je právem nazývána kosmetickou péčí budoucnosti.

 

KOSMETiCKÁ PÉČE BUDOUCNOSTI

Po 7 letech výzkumu představuje italská kosmetická značka KRIPA Venezia světovou novinku – inteligentní epigenetická séra ve spreji SKINFREQUENCY od kosmetické značky KRIPA Venezia.

Séra pronikají přímo do našich buněk, kterým předávají důležité informace, zlepšují jejich biochemické vlastnosti a restartují mechanismy, které pleť využívala, když byla mladá. Séra SKINFREQUENCY  efektivně bojují se všemi známkami stárnutí, alergiemi, citlivostí, akné či kuperózou. Poskytují pleti ochranu proti oxidačnímu stresu, kterému  jsme vystaveni každý den a pozitivně reagují s přenosem RNA (kyselina ribonukleová).

 

Nechte se inspirovat a kombinujte séra mezi sebou pro ten nejlepší výsledek, zařaďte je do své kosmetické péče a posuňte ji na tu nejvyšší úroveň.

BEZPEČNOST, ČISTOTA INGREDIENCÍ A OCHRANA ZDRAVÍ UŽIVATELKY JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ.

Séra jsou tvořena z 99 % přírodních ingrediencí a rovněž z 99 % aktivních ingrediencí. Séra mají unikátní obal, který uchovává živé látky.

Aplikace je velmi příjemná a bezbolestná na rozdíl od metod, jako je botox nebo výplně kyselinou hyaluronovou. Séra nepoškozují svalovou tkáň, neovlivňují mimiku a zvyšují plasticitu tkání.

 

 

problem_skin

 

JAK DLOUHO SÉRUM VYDRŽÍ A JAK ČASTO POUŽÍVAT?

SÉRUM = 3 MĚSÍČNÍ INTENZIVNÍ KÚRA  (90 dní)

První výsledky uvidíte a pocítíte již po první aplikaci.

Viditelné změny (vypnutí, vyhlazení, ztráta otoků pod očima, komfort, projasnění) po 1,5 měsíci.

Skutečnou proměnou pak pleť projde po dokončení 3měsíční kúry.

 

JAKÉ SÉRUM ZVOLIT?

K dispozici jsou 3 typy sér:

H jako hloubková hydratace,

A jako anti- aging,

L jako lifting.

 

JAK A KDY SÉRA POUŽÍVAT?

Séra používejte skutečně pravidelně ráno a večer. Pravidelnost je zde velmi důležitá.

Séra aplikujte na čistou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Sérum můžete nechat volně vstřebat nebo můžete vstřebávání pomoci lehkými poklepy bříšky prstů. Poté naneste svůj oblíbený krém.

Sérum H a A je možné aplikovat až 6x denně na čistou i nalíčenou pleť. Skvěle fungují jako fixátor make-upu a dodají pleti potřebnou hydrataci a energii i přes den. Oceníte je například v přetopených místnostech, v klimatizaci, kdykoli cítíte, že je vaše pleť unavená a potřebujete osvěžit.

 

KOMBINOVÁNÍ SÉR PRO TEN NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK

Sérum můžete použít samostatně nebo kombinovat pro posílení účinku s dalšími séry. Věřte, že výsledky vás ohromí. Epigenetická séra KRIPA Venezia změnila navždy kosmetickou péči.

Více informací na: www.krasanamiru.cz

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo