For Babies
Dárek, který pomáhá PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Úterý, 04 Prosinec 2018 07:03
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

 

I maličkost dovede změnit život a dnes je ten správný čas pomoci změnit život křehkým seniorům.

Pamatujete si, že jste někdy pod stromeček dostali dárek, co vám udělal velkou radost, mile vás překvapil či vás rozesmál? A dostali jste někdy dárek, co vám pomohl?

Někdy je tím nejlepším dárkem to, co se nám může zdát jako samozřejmé, ale pro druhého je nezbytné. Nezisková organizace Sue Ryder už 20 let pomáhá seniorům a jejich blízkým se vším, co se týká stáří. „Ke své práci však potřebujeme podporu spřízněných lidí. Každoročně tak nabízíme možnost přispět na konkrétní věci všem, kterým není téma stáří lhostejné. Letos jsme připravili darovací stránku Dárek pro Sue Ryder, kde si mohou vybrat službu, nebo pomůcku a tu pak finančně podpořit,“ říká Denisa Ratajová ze Sue Ryder.

 

sue01

Každé políčko, které v letošní kampani najdete, skrývá pečlivě zvolenou službu, která je pro seniory velmi důležitá. Na výběr tak máte například dietní plán na míru, který pomůže zdravě přibrat. Nebo cestu kolem světa, která pro seniora může vést například z lůžka do koupelny.

Ředitel organizace Matěj Lejsal dodává: „I nás všechny v Sue Ryder – křehké stárnoucí klienty, jejich blízké, dobrovolníky i zaměstnance váš zájem potěší a povzbudí. A rozhodnete-li se nás obdarovat, mohu slíbit, že všechny vánoční dary přeměníme na uctivou a laskavou péči.“

sue03

Aktualizováno Úterý, 04 Prosinec 2018 07:10
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo