Poznáte, že váš vztah funguje? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Neděle, 13 Duben 2008 13:25

Skutečně neznám ženskou, která by neměla muže ráda. Myslím nikterak nepotrefenou, vyzrálou, jež ví, co může nabídnout chlapovi, a co za to (protože partnerství je veskrze byznys) také může očekávat. Doktor Plzák uvádí, že vztah má evidentní smysl, pokud fungují tři druhy citu… Stesk, Starost a Strach.

Kumštem je jistě najít tu správnou polovinu, protože život s chlapem není jednoduchý. My je stejně milujeme, tolerujeme, akceptujeme a známá je v tomto oboru doslova profesionálka...

Její muž je tremp do morku kostí, když dobrého moku se zhostí, pak čas je pojem relativní. Však po ženě se mu stýská, (všimněte si pravidla prvního Plzákova S), tak jde a zavolá… chvála mu, že té správné ženě. Manželka telefon zvedne - i ve čtyři ráno je potěšena a zároveň vyděšena (druhé i třetí S: žena zvládá více S najednou). Zkontroluje odrostlá spící dítka a ještě v nočním úboru sedá za volant, protože jak už víme, kovboj popil a „lehce“ se opil, jenže sotva odložil mobil, zapomněl, že ženu měl a k sobě lákal.

I seděla v nočním hábitu před vchodem na pípu. Seděla a k akci se neměla. Pak tajně okýnkem nahlédla a mírně pobledla. Manžílek zpitý, ten bude bitý! Tu mu cosi velí zvednout zrak, tam v záři luny Bílá paní snad? I podivil se velice, co zmůže jeho Opice. Sklenku odsunul v dál a sesul se jak padlý generál.

„Včera jsi mi TAK chyběla...“ lkal, když ráno nastavilo zrcadlo „že jsem tě VŠUDE viděl!“ „Ale neříkej-“ odtušila žena. Nebude mu vykládat, že sotva mu klesla hlava, odjela se dospat. „No jo, ty nevíš, JAK jsem tě viděl!“ povzdechl si a žena zbystřila. „V průsvitný košili! To mám ale krásný představy, viď?“ Holt je to tak, bez ženské by byl chlap, vysušený jak uherák!