Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Novinky mezi 3D puzzle od společnosti Ravenburger
Napsal uživatel redakce   

raven02Vaše děti mohou postavit sluneční soustavu, poznat dinosaury v Jurském světě nebo si zpestřit pracovní stůl novou keckou Mickey Mouse

 

Společnost Ravensburger, specialista na výrobu puzzle pro všechny věkové kategorie, vyrábí kromě klasických puzzle také 3D puzzle. Jako jediný výrobce používá k výrobě plast. Technologie EasyClick pak zaručuje, že hotové puzzle perfektně drží pohromadě, aniž byste museli použít lepidlo. Princip stavění i následného využití je u 3D puzzle trochu jiný, než můžeme být zvyklí. Z dílků si vytvoříme 3D tvary, které se pak mohou stát interiérovým doplňkem nebo užitkovou věcí. Na zadní straně jednotlivých dílků jsou uvedena čísla pro ty, kteří nechtějí stavět pouze podle motivu. Ta pomáhají ve správném umístění jednotlivých dílků do celkového díla. Ti náročnější mohou samozřejmě stavět bez této pomoci. Při skládání si děti nebo dospělí procvičí prostorové vnímání, vnímání tvarů, jemnou motoriku a zručnost.

 

Perfektní edukativní hračkou je nové 3D puzzle Planetární soustava (522 dílků). Děti si tak mohou postavit celou sluneční soustavu s osmi realistickými planetami a vidět, jak naše sluneční soustava vypadá a v jakém poměru jsou jednotlivé planety, které jsou zhotoveny ve správných proporcích. Uprostřed sluneční soustavy stojí papírové Slunce. Doporučená maloobchodní cena je 1 239 Kč.

Další novinkou je 3D puzzle kecka Mickey Mouse, kterou můžete vašemu dítěti zpestřit pracovní stůl v dětském pokoji. Poslouží totiž jako bezva stojánek na tužky či jiné drobnosti. Počet dílků v balení 108.  Pokud by Mickey Mouse nezaujal, můžete vybírat z celé úspěšné kolekce, kde najdete modely s motivy jako Galaxy, Union Jack, Podvodní svět, Graffiti a další. Doporučená maloobchodní cena všech modelů je 619 Kč. Pokud vaše dítě miluje dinosaury, máme pro vás perfektní dárek a to puzzle ball Jurský svět. Ze 72 dílků si váš malý milovník dinosaurů vytvoří úžasnou dekoraci do dětského pokoje a pozná hrdiny z druhohor. Doporučená maloobchodní cena je 308 Kč.

raven03

Pro milovníky krásných aut má Ravensburger na podzim připravený opravdový skvost a to Porsche 911R. Kultovní předmět složený ze 108 plastových dílků, které drží pohromadě díky technologii EasyClick jistě potěší nejednoho muže. Doporučená maloobchodní cena je 749 Kč. Porsche 911R doplní krásnou kolekci legendárních autobusů VW T1, které společnost nedávno uvedla na trh ve třech verzích – klasický, Indiánské léto a pojízdné občerstvení, které pořídíte za stejnou cenu.

 

raven01

 

Pro dospělé je také určena novinka mezi 3D monumenty světa a to slavný pařížský kostel Notredame, které si postaví z 216 kousků. Doporučená maloobchodní cena je 1 159 Kč.

 

 

O společnosti Ravensburger

Společnost Ravensburger je rodinná německá firma, která vznikla v roce 1883. Dnes Ravensburger nabízí širokou škálu kvalitních a kreativní dětských her, hlavolamů, vědeckých setů a především největší výběr 2D a 3D puzzle v Evropě. Výroba byla pro většinu typů produktů přesunuta do českého města Polička. Ravensburger klade již od počátku důraz na vysokou kvalitu veškerých výrobků. Puzzle si tak dokáží udržet svůj perfektní stav, i když je malé děti skládají stále znovu a znovu. Dětem i dospělým přináší Ravensburger zábavu a vzdělávání formou hry, současně také podporuje rodinnou pohodu a společně strávený čas. Hry a puzzle jsou vyvíjeny tak, aby zábavnou formou cílily na věkově odpovídající dovednosti dětí. Ravensburger věří, že brzké rozvíjení a stimulace myšlení u dětí pomáhá nejen vyvíjet jejich zvídavost, motorické a umělecké dovednosti, ale také dodává pocit uspokojení a radosti z dosaženého cíle. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných institucí jako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio nebo Family Fun.

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo