Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Relax pro děti i dospělé
Napsal uživatel redakce   

01Hledáte místo pro příjemně a smysluplně strávený volný čas? Zkuste wellness v plaveckém areálu Jedenáctka VS! Vyberte si na www.aquasportclub.cz.

 

V červnu uplynou už tři roky od otevření plaveckého areálu Jedenáctka VS. Najdete zde 25m plavecký bazén, víceúčelový bazén s divokou řekou, vířivkou, chrliči vody a perlivými lůžky, areál je vybaven také příjemným rodinným wellness. Součástí wellness jsou dvě sauny – finská a aroma – a také parní lázeň. Útulná odpočívárna nabízí relax na lehátkách, která jsou částečně oddělenya k zajištění většího soukromí klientů. Je zde možné také využít část k posezení. Na recepci wellness si klienti mohou zakoupit občerstvení, přečíst si denně čerstvé noviny nebo si pouze popovídat. Každý čtvrtek je zde od 15 do 19 hodin wellness pouze pro ženy. Provozovatel areálu, společnost Aqua Sport Club, má za cíl vybudovat zde místo odpočinku i pro náročnější klienty wellness.

03Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály se stávají hitem saunování. 3x v týdnu se klienti mohou těšit například na Solný peeling, Ledový peeling, Esence na přání a další ceremoniály prováděné vyškolenými saunaři. Vždy je ale k dispozici i druhá sauna, ve které ceremoniál probíhat nebude.

Prázdninové plavecké kempy pro děti

Již třetím rokem proběhnou v plaveckém areálu Jedenáctka VS prázdninové plavecké kempy pro děti od čtyř let. Co je to prázdninový plavecký kemp? Děti nemusí nikde přespávat a i tak si po dobu pěti dnů užijí spoustu legrace a hlavně se naučí něčemu novému. Děti nemusí umět plavat, ale nesmí se bát vody, to je moc důležité. Každý den má svou barvu a kolem této barvy se točí celý den – oblečení dětí i instruktorů, jídlo a také tvůrčí činnost. Děti si denně odnesou to, co si vytvoří. Každý den se děti zúčastní dvou lekcí plavání v délce 40 minut, kde se budou učit základním plaveckým dovednostem nebo si je budou rozšiřovat a učit se novým stylům. Žádné lekci nechybí závěrečné řádění a dovádění v bazénu či na tobogánu. Pro děti je zajištěn pitný režim, dvě svačiny a plnohodnotný oběd s polévkou a jídly, které mají děti rády.

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo