Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

Relax pro děti i dospělé
Napsal uživatel redakce   

01Hledáte místo pro příjemně a smysluplně strávený volný čas? Zkuste wellness v plaveckém areálu Jedenáctka VS! Vyberte si na www.aquasportclub.cz.

 

V červnu uplynou už tři roky od otevření plaveckého areálu Jedenáctka VS. Najdete zde 25m plavecký bazén, víceúčelový bazén s divokou řekou, vířivkou, chrliči vody a perlivými lůžky, areál je vybaven také příjemným rodinným wellness. Součástí wellness jsou dvě sauny – finská a aroma – a také parní lázeň. Útulná odpočívárna nabízí relax na lehátkách, která jsou částečně oddělenya k zajištění většího soukromí klientů. Je zde možné také využít část k posezení. Na recepci wellness si klienti mohou zakoupit občerstvení, přečíst si denně čerstvé noviny nebo si pouze popovídat. Každý čtvrtek je zde od 15 do 19 hodin wellness pouze pro ženy. Provozovatel areálu, společnost Aqua Sport Club, má za cíl vybudovat zde místo odpočinku i pro náročnější klienty wellness.

03Saunové ceremoniály

Saunové ceremoniály se stávají hitem saunování. 3x v týdnu se klienti mohou těšit například na Solný peeling, Ledový peeling, Esence na přání a další ceremoniály prováděné vyškolenými saunaři. Vždy je ale k dispozici i druhá sauna, ve které ceremoniál probíhat nebude.

Prázdninové plavecké kempy pro děti

Již třetím rokem proběhnou v plaveckém areálu Jedenáctka VS prázdninové plavecké kempy pro děti od čtyř let. Co je to prázdninový plavecký kemp? Děti nemusí nikde přespávat a i tak si po dobu pěti dnů užijí spoustu legrace a hlavně se naučí něčemu novému. Děti nemusí umět plavat, ale nesmí se bát vody, to je moc důležité. Každý den má svou barvu a kolem této barvy se točí celý den – oblečení dětí i instruktorů, jídlo a také tvůrčí činnost. Děti si denně odnesou to, co si vytvoří. Každý den se děti zúčastní dvou lekcí plavání v délce 40 minut, kde se budou učit základním plaveckým dovednostem nebo si je budou rozšiřovat a učit se novým stylům. Žádné lekci nechybí závěrečné řádění a dovádění v bazénu či na tobogánu. Pro děti je zajištěn pitný režim, dvě svačiny a plnohodnotný oběd s polévkou a jídly, které mají děti rády.

 
 
Dárek, který pomáhá
sue02Máme pro vás tip na dáreček, který udělá a radost a také pomůže. Nezisková organizace Sue Ryder, která se stará o seniory a jejich blízké nabízí všem, kteří chtějí potěšit a zároveň pomoci možnost, jak to provést. Spustila stránku www.darekprosueryder.cz kde najdete to, co potřebují senioři v domově pro seniory nejvíce. Vybrat tak můžete například inhalační pomůcky, zdravotní křeslo, nebo pomoc fyzioterapeuta. Každou darovanou korunu pak v Sue Ryder promění na laskavou péči o své klienty.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo