For Babies
Poznejte smartphone budoucnosti PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 07 Listopad 2016 00:00

02Možná jste si toho už také všimli – posledních několik let vypadají chytré telefony všechny jeden jako druhý. Dříve nepředstavitelné vychytávky a každoroční novinky ustoupily nudným drobným změnám a odlišit se s chytrým telefonem je snad možné už jen díky originálnímu obalu.

 

Když se v roce 2007 objevily první chytré telefony, znamenalo to obrovskou změnu. Všichni mluvili o inovativních vlastnostech a vývoj šel neskutečně rychle dopředu. Jenže pak tento vývoj jakoby ustrnul. Možnosti inovací totiž nejsou nekonečné a tak se většina novinek dneška liší od předchozích generací jen v drobných detailech - o trochu lepší foťák, jiná pozice portu pro sluchátka nebo neobvyklá barva. Jenže nová barva přeci není žádný převratný nápad. I proto se Lenovo rozhodlo přijít s něčím originálním, co by rozvířilo klidné vody v moři chytrých telefonů. A představilo smartphone Moto Z s doplňky Moto Mods.

04Nejnovější kousek z dílny Lenovo vypadá jako střípek ze snů futuristických nadšenců. Ve svém extrémně tenkém a lehkém těle zkonstruovaném z nerezové oceli a prémiového hliníku skrývá netušenou odolnost a nekompromisní výbavu, která vám otevře bránu do světa zábavy. Pod kapotou totiž ukrývá třeba mimořádně výkonný procesor, kapacitní baterii, biometrické zabezpečení či kvalitní přední a zadní fotoaparát.

Vlastnosti telefonu můžete navíc ještě vylepšit pomocí doplňků Moto Mods, které stačí jednoduše přicvaknout na záda tohoto elegána. Zorganizujte třeba filmový maraton s přáteli díky 70palcovému projektoru Moto Insta-Share Projector nebo pořádný večírek s přídavným JBL reproduktorem a technologií SoundBoost.

Hasselblad True Zoom Moto Mod zase vašemu telefonu přidá pokročilé zobrazovací schopnosti, díky kterým můžete fotit a sdílet obrázky jako nikdy dříve. S desetinásobným optickým zoomem, manuálním tlačítkem spouště a xenonovým bleskem se stačí jen soustředit na požadovaný záběr. Osvětlení ani vzdálenost už nikdy nebudou překážkou při vaší snaze zachytit dokonalý obraz.

Díky kapacitní baterii má tenhle elegán taky dostatek energie pro celodenní používání. Pokud by to náhodou bylo málo, stačí mu na záda přicvaknout přídavnou baterii Icipio off Grid a získat výdrž až na dalších 22 hodin práce nebo zábavy.

Více informací nejen o tomto telefonu najedete na www.lenovo.cz

 

 

03

Aktualizováno Středa, 04 Leden 2017 18:11