For Babies
Vystylujte své dítě do školy zdravým batohem včetně sladěného příslušenství PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Středa, 25 Březen 2015 07:25

02Máte doma budoucího prvňáka? Tak to vás čeká výběr školního batohu nebo aktovky případně i příslušenství. Nyní máte možnost vybrat si barevně sladěné školní sety. Výrobci školních batohů nabízejí různé skladby setů, které se liší cenou dle nabízeného příslušenství.

 

 

 

 

 

 

01Společnost BAGMASTER také nyní přichází nově se školními sety, skládajících se z oblíbených školních batohů pro prvňáčky s propracovaným zádovým systémem, který je anatomicky tvarován, aby dobře přiléhal k zádům školáka. Batoh jednoduše nastavíte pomocí ramenních popruhů, dle velikosti dítěte a fixujete ho flexibilní hrudní páskou, tak aby nedocházelo ke sklouzávání ramenních popruhů, případně k pohybu batohu na zádech.

Rozměry školních batohů jsou upraveny, aby se do něj dobře vešly všechny potřebné školní věci, ale zároveň nedocházelo k přetěžování. Ideální hloubka batohu je kolem 20 cm, neboť větší hloubka může vést k vyrovnávání váhy batohu předsunutím brady s celkovým předkloněním a přílišným zatěžováním krční páteře dítěte. Komory batohu jsou dostatečně prostorné a přehledné, včetně většího množství kapsiček.

Školní batohy jsou doplněny o řadu reflexních ploch a splňují normy na tyto materiály. Tyto reflexní prvky zajistí zvýšení bezpečnosti a zviditelní vašeho školáka při cestě do školy a domu.

02Školní set obsahuje sladěný batoh a školní penál, prodyšný pytlík na přezůvky, atestovanou krabičku na svačinu nebo lahvičku na pití.

K výběru batohu určitě zapojte své děti, aby si mohly vybrat svého budoucího „parťáka“ do školy.

Pokud chcete vybrat propracovaný batoh, s originálním designem podívejte se na stránky: www.bagmaster.cz

Aktualizováno Středa, 25 Březen 2015 07:29