Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Montessori školka Prosek v Centru volného času Praha 9
Napsal uživatel redakce   

Montessori metoda využívá poznatku na základě, kterého si děti od narození do šestého roku věku formují svou osobnost, utvářejí si vztah k vnějšímu světu a rozvíjí svou inteligenci.

 

Máme vyškolené lektorky ( vždy 2 na 15 dětí ). Kromě daného tématu dne, týdne, měsíce, máme denně pravidelná tyto témata:

  • pondělí : počtářský den ( zahrnuje nejen matematiku, ale i prostorovou orientaci. logiku...), odpoledne "hrátky s angličtinou"
  • úterý :   výtvarný den ( dopolední výtvarná činnost kromě tématu týdne), odpoledne "logohrátky", jóga
  • středa : jazykový den ( hra s písmeny, vnímání všemi smysly)
  • čtvrtek : objevitelský den ( příroda, vesmír )
  • pátek : praktický den ( péče o kytky, v jídelně, na zahrádce)

.

01 02

 

K dispozici je v uzavřeném areálu velká zahrada, také i záhonky pro děti, aby si mohly samy vypěstovat zeleninu apod.

 

Školka je nabízena o letních prázdninách i pro děti, co k nám ve školním roce nedocházejí.

 

Činnost Centra volného času Praha 9 se datuje od počátku roku 2004. Věnuje se především organizováním sportovních soutěží i dalších volnočasových aktivit pro děti, mládež i dospělé. Cílem organizace je naplnění hesla „Pro každého něco!“. O letních prázdninách se pořádají příměstské tábory.Probíhají zde kurzy, cvičení, kroužky pro děti a jednorázové akce, o nichž je možné se informovat na internernetových stránkách www.cvcpraha9.cz. Např. miniškolka pro děti je již od dvou let, cvičení hrou pro děti od tří let, již zmíněná Montessori školka pro děti od tří let, dětský aerobik od pěti let, minitanečky, angličtina pro nejmenší již od tří let, sportovní hry pro kluky od čtyř let, Play Wisely pro rodiče s dětmi, street dance, break dance, zumba, pilates, karate pro dospělé. Nejbližší akce pro rodiče s dětmi bude velikonoční dílna 31.3. a Den dětí 29.5.2015.

Srdečně vás na obě akce zve

 

ředitelka CVC Praha 9 Simona Vacková, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo