For Babies
Malé hvězdy opět zazářily na přehlídkovém mole PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Středa, 17 Prosinec 2014 12:14

02Oblíbená značka dětské kojenecké výživy Sunar ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem dala deseti dětem možnost zazářit na přehlídkovém mole. Všichni malí výherci se při přehlídce a doprovodných akcích mohli setkat také s dětmi některých slavných celebrit, např. Jankem Báry Špotákové, Davídkem Lucie Váchové či Anetkou Ivety Lutovské. O odpolední zábavu se pak postaral Michal Nesvadba se svojí show „To nejlepší z Kouzelné školky“. Tuto možnost děti získaly díky soutěži Hledá se hvězda Sunaru, která probíhala od května 2014 v České
i Slovenské republice. Celkem dorazilo 6 400 soutěžních kódů.

 

01V soutěži však nevyhrávaly jen děti, ale také jejich maminky, které měly možnost zažít svět velkého modelingu na velkolepé akci Fashion for kids. Všechny maminky byly na večer nalíčeny profesionálními stylisty a měly možnost zapůjčit si exkluzivní šaty a být tak součástí večera po boku Terezy Maxové, Karoliny Kurkové či Bryana Adamse. Ten na večerní akci navíc zazpíval pět songů.

V soutěži o hodnotné ceny mohl vyhrát každý, kdo se zaregistroval a zaslal unikátní kód ze soutěžních samolepek, které se nacházely na baleních Sunar complex 2, 3 nebo 4 (600g). Každý, kdo zaslal se soutěžními kódy také video s malou hvězdou, byl automaticky zařazen do soutěže o hlavní cenu – účast dítěte na módní přehlídce pořádané ve spolupráci s Fashion for kids pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem. Každý malý model na přehlídkovém molu předvedl oblečení z kolekce Sunar Fashion Dana Kleinert 2014.
03
Aktualizováno Středa, 17 Prosinec 2014 12:17