For Babies
Volkswagen mama up! - Vůz „ušitý na míru“ maminkám má svou výherkyni PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pátek, 05 Prosinec 2014 08:57

PredavaniVýrobce kojenecké výživy Sunar uveřejnil výherce své půlroční soutěže, která se konala od začátku března do konce září 2014. Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku – Kolik balení Sunaru premium 600g se vejde do vnitřního prostoru Volkswagen up!? Z celkového počtu zaslaných odpovědí byla nejblíže paní Michaela Staňková z Plzně, která se se svým tipem 463 spletla pouze o 1 balení a vyhrála tak hlavní výhru – šikovné auto pro maminky Volkswagen mama up! se speciální výbavou pro cestování s dítětem. Správná odpověď byla neuvěřitelných 464 balení Sunar premium.

 

InterierJsme si vědomi toho, že maminky chtějí pro své děti jen to nejlepší. Kromě prémiového mléka a nejlepších nutričních trendů jsme chtěli nabídnout také maximální pohodlí v péči
o dítě i při cestování jak pro děti, tak i pro maminky. Proto jsme jako hlavní výhru zvolili právě auto, které toto vše poskytuje.“
komentuje volbu hlavní výhry Lenka Pošarová, marketingová ředitelka značky Sunar.

Soutěž probíhala přes půl roku a celkem dorazilo 10 118 soutěžních kódů. Zúčastnit se mohl každý z České i Slovenské republiky, kdo se zaregistroval na webových stránkách Sunar pomocí registračního formuláře a zaslal unikátní kódy z balení označených soutěžní samolepkou. Se zasláním alespoň pěti unikátních kódů a vyplněním odpovědi na soutěžní otázku se účastníci automaticky zařadili do soutěže o hlavní výhru – Volkswagen mama up! Kromě hlavní výhry v podobě auta na soutěžící čekalo mnoho dalších praktických cen.

Jak již název napovídá, Volkswagen mama up! Není obyčejné auto, ale je to vůz přímo „ušitý na míru“ maminkám pro pohodlné cestování s malými dětmi. Speciální výbava je do detailu promyšlena a byla vytvořena na základě konzultací s maminkami a odborníky na dětskou výbavu. Kromě autosedačky uchycené systémem ISOFIX má vůz spoustu nadstandardních prvků. Vnitřní modul nahrazuje sedadlo spolujezdce a obsahuje všestranné držáky
a pomůcky pro péči o dítě v kojeneckém věku. Je na něj rovněž možné umístit přebalovací pult, a jakmile děťátko povyroste, modul se jednoduše demontuje a nahradí původním sedadlem.

Součástí vybavení je dále dávkovač sušeného mléka, lahvičky, misky a další kvalitní kojenecké výrobky. Nechybí ani zásobník na skleničky s příkrmem i běžné lahvičky, držáky na plínky, suché i mokré ubrousky, úložné prostory a odkládací plochy, věšáky na lžičky, sterilní dudlíky a bryndák. Zkrátka vše, co maminka potřebuje mít vždy po ruce. Dokonce není opomenut ani speciální odpadkový koš na plínky. Do praktických úložných prostor se ideálně vejdou například i Sunárky Do ručičky či sušenky Sunarka, které jsou přímo uzpůsobeny pro pohodlné cestování a maminky je tak má po ruce v případě potřeby.

www.sunarpremium.cz


VW Mama up!Sunar premium je diamantem v kojenecké výživě, který si zamilují nejen děti, ale i jejich maminky!

Nová receptura Sunar premium byla připravena ve spolupráci s odborníky z nezávislé vědecké organizace Hero Institute for Infant Nutrition. Jejím cílem je vyvíjet ty nejlepší produkty v oblasti kojenecké a dětské výživy.

 

Více informací Vám poskytne:

Mirka Kremrová

Weber Shandwick

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

tel.: 724 724 241

 

 

 

Vyherkyne