Můj muž má nemanželské dítě PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Pondělí, 30 Červen 2014 00:00

Je to jak ze špatného filmu. Jednou zazvonila u dveří a oznámila mi, že ta holčička, co ji drží za ruku, je mého muže. Potom se odporoučela. A já se málem poroučela k zemi…

 

Samozřejmě jsem tomu nejdříve nechtěla věřit. Přijde si nějaká poběhlice, ukáže prstem a já si zničím život. Jenomže, on ani moc nezapíral. Prý to bylo zrovna v období, kdy jsme byli na rozvod. Měl všeho plné zuby a ona byla milá a vždycky ochotná ho utěšit. Když otěhotněla, váhal, zda ode mě odejít. Jenomže si byl vědom toho, že partnerka o dvacet let mladší ho asi ošetřovat nebude, bolavá záda nenamaže a pantofle nepodá. Tak se dohodli, že ji bude podporovat a o malou se v rámci možností starat.

Jenomže, nebyl by to můj pohodlný mužíček, aby časem nezačal couvat. Penízky se mu dávat nechtělo a o starání taky moc nešlo. Copak on, skoro padesátník, měl chuť poslouchat řev malého děcka? A tak jí jednou došla trpělivost a rozhodla se to řešit radikálně. Prostě Aničku odvedla k nám a prohlásila, že si ji večer vyzvedne. A tak nakonec já, hlídám dítě mého manžela a jeho milenky. Děti kroutí hlavou nad mou blbostí a manžel si vesel hoví na kanapi, když já za malou běhám po bytě. Ale copak ji můžu vyhodit? Nebo jeho?