Jeden těhotenský test, prosím PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Čtvrtek, 12 Červen 2014 00:00

02F51210_1Přešlapuju z nohy na nohu a přemýšlím, kde bych ho tak koupila. V té lékárně na rohu mě znají a v té na náměstí? No, to je úplný nesmysl. Rozneslo by se to rychlostí blesku. Už jí bylo čtyřicet a ona je snad těhotná!

Nakonec zbaběle odcházím, zase jsem ho nekoupila. Těhotenský test, co už dnes stojí snad dvacku a dřív býval za těžké peníze. Dřív když jsem čekala svoje první miminko a to už bude skoro dvacet let. Péťa už je dneska velký kluk a asi si řekne, že se jeho máma pomátla. I Petr si řekne, že jsem se pomátla. No, i já si říkám, že jsem se pomátla.

02F06595_1Mám přece všechno. Hezkou práci, dobrou rodinu, dovolenou na Kanárech a lyžování v Alpách. Autíčko tak akorát pro mě a každý druhý víkend sama pro sebe. Cvičení s holkama v Itálii, dámské mejdany a každou středu posilovnu.

Paní, co mi dělá vlasy.

Paní, co mi dělá nehty.

A paní, co mi dělá osobní sekretářku.

No prostě jsem to někam dotáhla.

A já, ta sebevědomá, samostatná a energická se bojím koupit nějaký pitomý test?

Jenomže, co kdyby se ukázaly dvě čárky? Přišla bych úplně o všechno. O svůj klid a práci a holky a…

Jenomže, co mě žere nejvíc je, že mnohem víc se bojím toho, že by se neukázaly a já přišla o ten sen. Sen o voňavé pokožce miminka, malých prstíčkách a pusince, co se krabatí, když je máma chvilku pryč…

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Červen 2014 07:36