For Babies
Rytíři nebes v Pardubicích PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Středa, 28 Květen 2014 00:00

aviaticka_poutNejen milovníci letectví a historie si přijdou na své. Již po čtyřiadvacáté totiž přivítá pardubické letiště tradiční Aviatickou pouť. Letos akce připadá na 31. května a 1. června. Návštěvníkům přinese jedinečnou podívanou složenou jak z letových ukázek, tak z komponovaného pozemního programu.

Podtitul letošního ročníku nese název Rytíři nebes.  Určitě tak každého napadne, že alespoň jedna komponovaná scéna bude mít námět v dobách první světové války, jejíž sté výročí zahájení připadá na letošní rok. Vedle replik se představí i plnohodnotný trojplošník z Německa, dvoutrupý americký stíhač či bombardér. Nebudou chybět i další historické nebo moderní stroje, například dechberoucí stíhačky či vrtulníky. Vzdušnou podívanou doplní ze země vojenské jednotky v dobových uniformách a s válečnou technikou.

 

Kromě unikátní letecké přehlídky a akrobatických kousků pro vás budou připraveny stánky s občerstvením, dětské atrakce, výstavní a prodejní trhy nebo oblíbená zábava v podobě vyhlídkových letů.

 

Nenechte si ujít unikátní nebeskou show!

 

 

aviaticka_pout

Více o programu na www.aviatickapout.cz.