For Babies
Slané kraslice v Myslbeku PDF Tisk Email
Napsal uživatel redakce   
Čtvrtek, 03 Duben 2014 12:55
myslbek_vejceNechcete o Velikonocích sedět doma? Přijďte na velikonoční festival do Nákupní galerie Myslbek (NGM) v Praze. Koná se za každého počasí!

Výtvarné dílny, společná výzdoba obřího vejce přímo v pasáži Myslbek, tisk 3D kraslic, charitativní prodejní výstava velkých kraslic vytvořených výtvarníky, designéry, ale i samotnými návštěvníky bezprostředně v době konání velikonočního festivalu. Jestliže si některou z nich zamilujete, můžete si ji rovnou na místě zakoupit. Kromě originální výzdoby získáte i dobrý pocit, neboť výtěžek z jejich prodeje dostane Klub nemocných cystickou fibrózou, který podporuje rodiny s tzv. slanými dětmi.

 

Velikonoční program s výtvarnými dílnami bude v pasáži Myslbek probíhat celý předvelikonoční týden od pondělí 14. do 21. dubna od 14 do 18 hodin. Charitativní prodejní výstava probíhá s otvírací dobou NGM Po-So 8.30 -22.00 h (obchody 9 – 20 h), Ne 10 -19 h.

VESELÉ VELIKONOCE V 3D

Už od pondělí 14. dubna na celý týden ožije Myslbek velikonočním veselím. Pasáži bude dominovat obří vejce, na jehož dekoraci se bude přímo na místě podílet hned několik mladých výtvarníků a designérů. Ke společné výzdobě se může připojit i kdokoliv z návštěvníků. Každou minutu tak bude vznikat nové unikátní umělecké dílo. Tak neváhejte příliš dlouho, dokud zbyde alespoň nějaké bílé místo.J Děti i dospělí se mohou vyřádit v některé z charitativních výtvarných dílen, kde budou ke zdobení připraveny velké makety vajec. Výsledek vašeho snažení pak mohou vidět i tisícovky dalších návštěvníků v centrální části pasáže, kde budou vystaveny spolu s kraslicemi od výtvarníků a designérů.

Vrcholem svátečního festivalu bude velikonoční neděle a pondělí (20. - 21. 4.), kdy můžete na vlastní oči zhlédnout propojení moderní technologie a krásných velikonočních tradic. Ukážeme vám, jak vznikají velikonoční kraslice na 3D tiskárně a talentovaní výtvarníci před vámi promění velké makety vajec v umělecký objekt. Zároveň bude dokončena tvorba společné dvoumetrové kraslice.

Založte s námi novou tradici a prožijte sváteční čas ve společnosti bohatého programu a stylových nákupů v galerii Myslbek! Na své si přijdou milovníci módy i atraktivního designu i rodiny s dětmi. Vpusťte do svého šatníku příliv svěžího vánku, dejte si něco dobrého a hlavně – dosyta si užijte nabitý velikonoční program.

Pro novinky a aktualizované informace o akcích galerie Myslbek navštivte portál www.ngmyslbek.cz a www.facebook.com/myslbek.

myslbek_pozvanka

O Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy - v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek LIST, Guess by Marciano, Pepe Jeans, T.M.Lewin, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v pizzerii Coloseum nebo v japonské restauraci Umami.

Aktualizováno Čtvrtek, 03 Duben 2014 12:59