For Babies
Módní poradna pro těhulky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jiřina Tauchmanová   
Úterý, 15 Duben 2008 23:00

Jiřina Tauchmanová má sama dospělou dceru a dobře ví, že být těhotná, rozhodně neznamená být tlustá!

Jaké fígle a triky lze doporučit mamince, které začíná růst bříško. Ještě dlouhé měsíce není očividně těhotná, a tak rozepíná knoflíky, povoluje pásky, svléká šperky, mění vůně a připadá si zatím prostě jen tlustá… A jakmile žena porodí dostává se do podobné situace. Ráda by již odhodila těhotenské oblečky, kterých má jako každá maminka jen několik kousků, ale nesmí ještě začít aktivně hubnout, aby neztratila mléko...

Co radí těhulkám přední česká návrhářka?

Některé maminky si v chaosu kolem miminka zvyknou na figuru, kterou jim poskytuje volnější, těhotenské oblečení, ale ženská dušička naříká…

Funkčnost

Je škoda, když žena ztratí pocit, že je krásná. Vždyť těhotenství je nejkrásnější období života každé ženy. Protože je těhotná žena více citlivá, doporučuji příjemný materiál, který nevyvolává alergii. Nejlepší, co pro sebe a své bříško můžete udělat je nechat si ušít opravdu funkčí oblečení. U kalhot, či sukní je skvělým trikem například víceřadé zapínání. Nemůžete již zapnout knoflíček? Nevadí! Jednoduše zapnete jiný. Po porodu se zas postupně budete vracet k prvnímu knoflíčku.

Důraz

Pohodlné jsou také šaty a tuniky přestřižené pod prsy, tím se zdůrazní nejštíhlejší místo na těle těhotné ženy a dolů se jen nechají volně nařasené. Důležité je, obléci si takové věci, které jsou příjemné a cítíte se v nich dobře.

Tip

A pokud chcete svůj vzhled doplnit zajímavým doplňkem a máte pocit, že vás šperky škrtí, pořiďte si volnější bižuterii. Díky příznivým cenám si můžete zakoupit hned několik modelů a ty dle chuti a nálady střídat. Já osobně doporučuji e-shop Pearl Bohemica, kde si šperky objednáte z pohodlí domova.

V příštích dílech nám Jiřina Tauchmanová prozradí jak zdůraznit, či schovat ňadra, před, při a po kojení. Popřemýšlí jak vybírat pro těhulku plavky. Poradí jaká délka sukní je idální pro typ naší postavy, jak schovat faldíky na bříšku a stehnech, jak vybírat pro naše muže košile. Přímo od módní návrhářky se dozvíte, jaké styly a trendy zavanou s příchodem letní sezóny. Ptejte se i Vy, přidejte své náměty a dotazy přímo do komentáře článku.

Aktualizováno Úterý, 15 Duben 2008 08:39