For Babies
Máme dvojčata PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 09 Červen 2011 07:29

dd_14m14 měsíc byl pro mě zkouškou mé psychické a fyzické zdatnosti. Týden po očkování nejdřív Davídek dostal zvýšené teploty, byl nevrlý, plačtivý, ufňukaný. A za další dva dny ho následoval Daneček se stejnými příznaky.

 

 

Bylo to dost vyčerpávající. Do toho dostali rýmu a my už byli rozhodnuti jet v pondělí do Aquaparku v Praze. Jelikož kluci nebyli fit, vyrazili jsme jen ve třech a babička nám hlídala celý den dvojčata. Vyrazili jsme v půl deváté a domů jsme dorazili po 20 hodině. Pro mě relax bez pláče D a D a jak jinak, těch 8 hodin strávených v bazénech se podepsal na Tomšovi, chytnul rýmu a docela ošklivej kašel. Nezbylo nic jiného než si ho nechat doma a neposílat ho do školky.

 

Myslím,že v povaze jsem v celku kliďas, ale tohle pro mě bylo docela dost náročný, ani jeden ze tří kluků pořádně nechtěli jíst a stálo mě dost úsilí do každého alespon něco dostat. Někdy jsem uspěla někdy ne. Kluci jsou stále ufňukaní a docela dost uvztekaní, nevím, zda je rozdíl, mezi tím mít jen jedno nebo dvě, ale asi tam rozdíl bude, protože jsou kluci si berou navzájem hračky, strkají se, plácají a o to více se vztekají. Když je dítě mono, vlastně nemá s kým se takto handrkovat, pokud nepočítám staršího sourozence, v tom případě já to mám doma trojmo. Jak je doma Tomša o to je to víc strkání a dohadování a vztekání, a když spustí všichni tři, tak toho mám plné brejle. Pak nastává čas dát kluky nahoru do pokoje a hodit alespoň malý relax.

 

Najednou zjštuji, že ten klidnější Davídek, je více ubrečený, začíná se docela dost vztekat a pokud mu brácha byť jen trošku drcne, hned brečí a jde mi to oznámit. Naopak Daneček se začíná více sám zabavovat, ale vzteká se také, mám pocit, že si víc sám vystačí. Davídek je více mamánek, což jsou mimo jiné v tomto období oba dva.

 

Toto očokování bylo první, na které kluci nějak reagovali a to co s ním v podobě fňukání a kňourání přišlo,přetrvává, ačkoliv se říká, že mámy by měly vycítit, co se děje, já necítím a nevím a k čemu to přidělit. Samozřejmě se k tomu mohou podepsat zoubky, to že jim není dobře, že se nudí. Ale pro mě je to docela dost vyčerpávající období a teď si připadám, jako nejhorší máma na celém světě, která to zrovna moc nezvládá.

 

20. soutěžní otázka: Kterou rubriku čtete na našem webu nejčastěji?

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo