For Babies
Tipy na dárky ke dni dětí V PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 26 Květen 2011 08:43

Blíží se Den dětí a s ním již tradičně Velká letní soutěž. Ta letošní opět přinese hodnotné ceny v hodnotě 70 000 Kč. V seriálu tipů na dárky najdete skvělé produkty od firem, které věnují letošní ceny a zároveň se můžete inspirovat, čím udělat radost Vašim ratolestem! Vyrazte na „ostrov hraček“, kde si vybere každé dítě i rodič, pokud se po cestě zastavíte na poště, nezapomeňte si předtím s dítětem zahrát hru „Pošta“, hned bude vědět, jak to na ní chodí. No a pokud vaše ratolest zrovna moc nechce chodit po svých, kupte jí poníka!

 

 

 

ponnie

Vyražte na projížďku na koni

Miluje vaše dítě nade vše koně? Tak jí ho kupte!. Koník Ponnie je jako živý, ale nemusíte ho krmit senem, ani baterkami! Jde o unikátní novinku, která kombinuje roztomilost a jemnost plyšové hračky s nápaditým mechanismem fitness přístroje. Ponnie rozvíjí koordinaci pohybů dítěte a zapojuje důležité svalové partie, které nejsou běžně zatěžovány.

Koník se rozjede nasedáním a vysedáním ze sedla. Směr jízdy si určuje jezdec natáčením madel. Hračka je poháněna pouze pohyby dítěte. Nemá motor a nepotřebuje tudíž k pohybu žádné baterie. Vybírat můžete ze 4 barevných variant a tří velikostí. Potěšíte opravdu každého milovníka koní!

Video a další informace, najdete na www.ponnie.cz

 

 

 

 

mini pota_rozloen

Jak to chodí na poště

Správná dětská hra by měla vaše ratolesti nejen pobavit, ale také rozvíjet jejich logiku, postřeh a zručnost. Přesně takové jsou nové společenské a deskové hry s označením Sova Moudrá hlava. O tom, jak to chodí na poště, se děti dozvědí v zábavné hře s tematickým názvem „Pošta“. V jedné krabici se totiž skrývá celý poštovní úřad se všemi složenkami, známkami, obálkami, podacími lístky, pohledy, ale také peníze, razítko a dokonce nechybí ani poštovní přepážka v podobě papírového poštovního okénka! Děti si tak můžou hrát dlouhé hodiny na poštovní úředníky a jejich zákazníky. Nyní je v prodeji také cestovní balení hry „Mini Pošta“. Hru Pošta koupíte v prodejnách hraček a v řetězcích SPARKYS, POMPO, DRÁČIK, HOPÍK, WIKY, PUNTANELA. K dostání je i ve vybraných knihkupectvích po celé ČR. Více informací o společensko­didaktických hrách naleznete na: www.pexi.cz   a na www.alexander-hry.cz

 

 

puntanela

Puntanela - pohádkový ostrov se vším, co děti potřebují, baví a těší. Ostrov radosti a aktivní zábavy pro děti, maminky i hravé tatínky.

Odbornou veřejností byla Puntanela označena za nejlepší prodejnu pro děti a rodinu.

Tohoto ocenění dosáhla Puntanela bohatě obsáhlou nabídkou výrobků pro děti, kojence i batolata . Maminky oceňují také kvalitní služby, aktivní zapojení dětí a profesionální přístup k zákazníkovi.

Puntanela BABY nabízí široký sortiment pro budoucí maminky a kvalitní těhotenskou

módu. V nabídce naleznete kočárky, autosedačky, postýlky a další nábytek, nosítka, chodítka. Zastoupena je také kosmetika a výrobky z řady péče o dítě. Velkou skupinu tvoří hračky pro děti do 3 let a kojenecký textil. Setkáte se s lety prověřenými značkami jako jsou Chicco, Red Castle, Concord, Avent, Lamaze, Sassy, Casualplay, Fischer price a mnoho dalších. To vše na jednom místě v rozlehlé prodejně v 1. patře OC Europark Štěrboholy v Praze. 

Puntanela TOYS ostrov hraček, kde se dospělí vrací do dětských let a děti řídí celý svět. Každý si tu přijde na své!  Najdete tu nepřeberné množství panenek, kuchyněk, autíček, robotů, RC modelů, ale také PC hry a herní kozole!Zavítejte do 1. patra v OC Europark Šterboholya staňte se na chvíli ostrovanem Puntanely. Z té potom můžete sjet tobogánem do… 

Puntanela Fashion v přízemí centra Europark Štěrboholy, kde nahlédnete do světa dětské módy. Značkové oblečení a dětské botičky značky Pablosky jdou ruku v ruce s modními trendy. Levis, Bestseller, Name it, Okäidy, Rucanor a další reprezentují celý sortiment.

Akce, informace, zabava, e-shop, to vše na www.puntanela.cz

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2011 11:59