Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Naše nákupy na internetu PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Úterý, 17 Květen 2011 04:47

 

Poslední dobou hojně navštěvuji internetové obchody a aukce. Zařizujeme pokojíček a také musíme připravit vše pro příchod našeho králíčka. Také odprodávám věci po klucích. Ráda bych se proto s Vámi podělila o jednu špatnou a hromadu dobrých zkušeností.

 

 

Tak pro začátek tu špatnou, která by vás mohla varovat před nekalými praktikami některých prodejců na aukcích.. Na velkém aukčním serveru jsem si vybrala klec pro králíka a protože jsem prodejci chtěla udělat kšeft, přiobjednala jsem ještě další vybavení v domnění, že to buď přibalí ke kleci nebo použije velkou bednu. U jedné z aukcí měl totiž uvedeno, že pokud bude balík do 29 kg, platím poštovné 120 Kč. K mému překvapení mi ale přišel mail, že zboží musí zabalit do dvou beden a naúčtuje si poštovné 250 Kč plus balné. Odepsala jsem, že nesouhlasím. Prodejce mi zavolal a arogantním tónem mi sdělil, že jsem nechápavá, když mi nedojde, že ke kleci se nic přibalit nedá, aby nepraskla a jinak to prostě zabalit neumí. Zrušila jsem tedy objednávku a nechala si od něj poslat jen onu klec. Přišla poškozená a prodejce vůbec nereagoval, jen mi napsal negativní hodnocení. Kontaktovala jsem ho opakovaně, ale nereaguje. Doma mám klec za královské poštovné a balné s ulomeným rohem a neudělám nic. Navíc za zrušené aukce u prodejce dostanu trestné body…

 

V té době jsem měla objednávku na www.chovex.cz, napsala jsem tedy paní, aby mi ještě nic neposílala, že asi ještě doobjednám. Za větší objednávku byla ráda. chovala se ke mně slušně, zboží přišlo v pořádku přes přepravní firmu druhý den po zaplacení. I když to byly rozměrné věci, nedělalo jí problém je zabalit a poslat za jedno poštovné v hodnotě 120 Kč.

 

Zatím také vybírám postel pro Adámka, všichni prodejci, které jsem kontaktovala s rozličnými dotazy, odpověděli během jednoho dne a byli velmi ochotní. Už máme i svého vítěze a musím přiznat, že bych možná volila i jiného, nebýt té zatracené dopravy. Ale plaťte o tisíc korun více jen za přepravu, když postýlka samotná stojí přes 10 000 Kč…

 

A ještě musím pochválit Annu Novotnou, která mě a kamarádce ušila krásné čepičky pro děti. Kdo má malé děti, určitě ví, jak těžké je sehnat jarní čapky s kšiltem, které budou přes uši a celkově i ty obyčejné ve vhodné velikosti tak, aby nestály jako dětské kalhoty. Jedna čepička nás stála do 100 Kč, mohly jsme si vybrat druh látky, styl střihu, pro Míšu ještě doplnila šňůrky na zavazování a musím říct, že jsou opravdu nádherné a skvěle padnou. Navíc si je jen tak nikde nevyměníme a kluky zaručeně poznám na dálku. Jediné mínus, byla dlouhá dodací doba, ale s tou jsme vzhledem k velkému zájmu, počítali.

 

Napište nám, kde vy jste naposledy udělali dobrý či špatný nákup.

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo