Deník svobodné matky 6 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:55


20Bude to kluk

V šestém měsíci mě čekalo velké ultrazvukové vyšetření. Tajně jsem doufala v holku, ale doktor tam viděl něco, co holky rozhodně nemají. Co naplat? Budu se s tím muset poprat i když nebudu mít po ruce chlapa rádce.


Šestý měsíc vnesl do mého těhotenství i další „nepříjemnosti“ než to, že v sobě nosím v současnosti nenáviděné pohlaví (ale co, zase na druhou stranu jsem si říkala, že mi za čas zase nakonec někdo doma zašroubuje žárovku nebo opraví poličku). Přišlo pálení žáhy.. Nejprve po citrusových plodech, potom po sladkém. K tomu se přidalo kopání miminka, které jsem si tedy kupodivu užívala, ale hlavně večer, když byl klid. Když mě prcek nakopl v práci tak, že mi málem vyletěl močák, až zas takovou radost jsem neměla. Kdo říkal, že kopání miminka v břiše je to nejpříjemnější?

Těhotenství na mě začíná být vidět. Kamarádky už mě přesvědčují, abych si pomalu vybrala kočárek, začala nakupovat výbavu a zjistila si, co si mám sbalit do porodnice. Kromě kamarádek mě oslovují i neznámí lidé. Zasněné ženy, které si chtějí sáhnout na bříško a div se nerozpláčí, že už by také chtěly dítě, starší dámy, které mi vypráví, jaké to je úžasné mít děti. Ovšem nejhorší jsou rádci. Zastaví mě cizí ženská a vyptává se kde a jak chci rodit, co už pro miminko mám, jak se bude jmenovat. Pak mi začne udílet milion rad, co kupovat, co ne, jaké jméno je vhodné. Už jsem se obrnila a odpovídám: „Co čekáte?“ „Dítě.“ „Jak se bude jmenovat?“ „Esmeralda nebo Zoltán.“ „Kde budete rodit?“ „Doma.“ „Už se těšíte?“ „Jistě, adoptivní máma se už těší moc.“
 Člověk by nevěřil, co všechno jedna věta dokáže... Hlavně, že po ní nenásledují další otázky...

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo