Máme dvojčata 25 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Pondělí, 02 Květen 2011 10:42

dd_1rokTřináctý měsíc je pro nás ve znamení hodně velkého pohybu, jak dvojčat, tak maminky. Kluci všude vylezou, vlezou a já za nima běhám nadávám a sundavám. Občas se mi zastaví dech při pohledu na jejich artistické kousky s velkým úsměvem ve tvářích, jako by mi říkali: „podívej, jak jsme dobrý.“


Stále ke u nás dominantnější „Béčko“ tedy Daneček. Začala jsem s klukama chodit na písek mezi děti, kde je vypustím a stále sleduji, co kde vyvádí, a co kde strkají do pusy. Běhání venku, je zmáhá úplně jinak a více než doma. Dnes jsme strávili na písku 2 hodinky, a ke konci už za mnou Dandík chodil a chtěl na ruku. Ještě chvilku jsem je nechala ukodrcat, a pak jsme šli domů vykoupat ty naše malé špindíry, najíst a za půl hodinky už měli kluci půlnoc.

Stále je nechávám usínat v obýváku v ohrádce a pak je přenesu spát do pokoje. Noci máme poměrně klidné, nevím, jestli to je o zvyku, že bylo hůř, že to už tak nevnímám, a nebo opravdu už pěkně spí. Od roka, kdy jsme odstavili spí ale lépe. Jsou naučeni, že u hlavičky mají hrníček někdy s mlékem, někdy s čajem, v noci se sami napijí, vezmou dudlíka a spinkají dál.

 
 
Krajková TRIOLA v trendy barvě

triola2Tělovou barvu prádla tzv. "body"  uvítáme hlavně v jarních a letních dnech. Nejvíce se totiž hodí pod bílá trika, halenky a topy. Tělová barva totiž pod nimi neprosvítá a snadno splyne s barvou naší pokožky. Tento model jezhotoven z atraktivní jemné krajky. Podprsenka má má tence vyztužené koše, sešité ze tří dílů do tzv. T-švu, který zafixuje prsa v ideální výšce a zajistí jejich přirozeně kulatý tvar. Přesah elastické krajky v dekoltu pojme i menší asymetrii prsou. Krajkový design doplňuje něžná mašlička na středu a krajka protažená do ramínek. Najdete ve vybraných velikostech košů od B do G.

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo