Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Vaše první Velikonoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Pondělí, 25 Duben 2011 19:12

velikon.vajTak Velikonoce jsou za námi a z vašich příspěvků jsem vybrala ty, které u vás proběhly „poprvé“.

 

Veronika: Letošní Velikonoce jsme si opravdu užili. Honzíkovi je 11 měsíců, takže dostal malou pomlázku a vyrazili jsme s kočárkem na koledu k široké rodině. Táta s Honzíkem vyšupali obě babičky, tety a švagrovou a za odměnu dostal ovocné balíčky. Nejvíce ho samozřejmě potěšila čokoládová vajíčka a zajíček. Ty jsem mu ale schovala, až bude starší, i když kousek čokoládky ochutnal. Koleda se mu tak líbila, že zapomněl na svůj dopolední spánek, ale po cestě domů usnul a prospal půlku odpoledne.

 

Jana: Vašík se letos poprvé vydal na koledu jen s kamarády. Trochu jsem trnula, aby se mu po cestě nic nestalo a třeba nezabloudil. Na každé štaci mi poslal smsku a dorazil až před polednem s plným košíkem dobrot. Oči mu zářily štěstím a celý den mi vyprávěl zážitky z cesty za koledou.

 

Oli: Letošní Velikonoce jsme poprvé slavili na vesnici, kam jsme se přestěhovali na podzim. Kluci se tu poměrně brzy skamarádili a atmosféra se nedala srovnat s tou městskou. Letos jsem raději vyrazila s nimi a byla jsem mile překvapená vstřícností místních, kteří otevřeli dveře všem, všude nás čekalo bohaté pohoštění klasická výslužka a myslím, že jsme konečně „zapadli“. Odpoledne jsem už kluky vystrkala ven samotné a z okna pobaveně sledovala, jak dostali spršku vodou.

 

Gábi: My jsme na Velikonoce prostě utekli. Musím tedy říct, že když jsme plánovali dovolenou, vůbec nám nedošlo, že budeme pryč i na Velikonoce. A nakonec to tak krásně vyšlo, že jsme se dopoledne ještě povalovali u moře, po pomlázce a kolednících nebylo ani vidu ani slechu. Vyhnuli jsme se velikonočnímu úklidu, místo chlebíčků jsme si dopřáli mořské potvůrky a když jsme se večer vraceli odpočatí domů, rozhodli jsme se, že z velikonoční dovolené uděláme tradici.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo