Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Vaše Velikonoce PDF Tisk Email
Napsal uživatel maminky   
Úterý, 19 Duben 2011 13:03
holcicka_vajVelikonoce jsou za dveřmi, a jak je slaví naše čtenářky?

Jarka: Letos vyrazí manžel poprvé s tříletým synem. Ten už se moc těší, pomlázku má doma už od března a pořád trénuje říkanky. Včera jsme vytvořili seznam, který čítá 15 návštěv, takže si budou muset přivstat, aby všechny obešli. Kromě babiček a tetiček, si vymyslel i vyšupání svých kamarádek ze školky. To bylo nejsložitější, protože neznám žádnou maminku holčiček ze školky. Zeptala jsem se proto učitelky, které maminky jsou nejpříjemnější a domluvila jsem se se synkovým kamarádem, který chodí do stejné třídy, že k holčičkám vyrazí spolu. Půjdou tedy vyšupat 4 kamarádky. Jsem na ně zvědaví a těším se.

Blanka: Starší dcera Hanka, už dorostla do věku, kdy za ní chodí kluci ze školy. Některé ani neznám, ale pouštím je všechny. Jen mě trochu mrzí, že nestojí o klasická vajíčka, ale berou jen ta čokoládová, přesto si s holkama nenecháme ujít příležitost a několik vajec nabarvíme. Zkoučíme všechny možné techniky, od ponoření do cibulových slupek, přes různé barevné směsi, po krášlení horkým voskem. Mladší dcera maluje hlavně fixy, ale výtvory jsou to úžasné.

Martina: Velikonoce si užíváme skoro jako Vánoce. Začínáme týden před velikonočním pondělím pečením beránků pro nás i obě babičky. Od nich zase dostáváme mazance. Letos jsme zkusili i velikonoční linecké cukroví. O víkendu budeme péct tradiční kopřivovou nádivku a dopřejeme si také kachničku. Syn si plete pomlázku, dcera barví vajíčka a za odměnu hledají poklad od velikonočního zajíčka. Na zahradě jim vždycky schovám maé dárky a pomocí indicií ve vajíčkách, si hledají svůj poklad. Je to skvělá zábava. Na velikonoční pondělí se tradičně rozdělíme na dva tábory – manžel se synem šupou, já s dcerou vřeštíme, utíkáme a hostíme. Po 12 hodině se pouštíme do vajíčkových hodů, ťukáme si vajíčka, a kdo prohraje, myje nádobí. Ještě dva dny po Velikonocích děláme tradiční vajíčkové mňamky, které si dopřáváme jen jednou v roce, proto se na ně těšíme.

Aktualizováno Středa, 20 Duben 2011 04:43
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo