For Babies
Deník svobodné matky 4 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hanka   
Neděle, 17 Duben 2011 22:46

Tchyně v útoku

Končím první trimestr, sedím na gauči s kelímkem zmrzliny a slzím nad jakým přitroublým filmem, když se přiřítí přítelova matka. Zapomněla jsem vymněnit zámky. Chyba...


Potencionální tchyně a babička budoucího dítěte, vlítla do bytu v sobotu večer. Za jejími zády vykukoval Vašek. Okamžitě spustili palbu slov.
„Takže ty jsi na potret nešla? Co plánuješ dál? Chystáš se vymáhat alimenty? Kdo bude splácet tenhle byt? Už jsi to řekla v práci? Nepočítej s tím, že já ti budu hlídat. Nepočítej s tím, že budu otec, chci si užívat........ Mluvili jeden přes druhého, já jen valila oči, a když palba slov nepřestávala ani po pěti minutách, mrskla jsem po nich kelímek se zmrzlinou. Zmlkli, konečně.

„Ty jsi normální blázen.“ Urazila se tchyně, otočila se na podpatku a odkráčela v závěsu s Vaškem.
Tak to je konec, uvědomila jsem si, vzala jsem si papír a začala sepisovat nutné výdaje, počítat z výplat, na internetu jsem si vyhledala, jakou budu mít mateřskou. Nebylo to hrozné, ale jedno bylo jisté, budu muset opustit byt. Nechám se od Vaška vyplatit. Hned na druhý den jsem vyrazila za právníkem a všechno jsme probrali, tlačil nás čas a já doufala, že Vašek nebude všechno zdržovat.

Tchyně bohužel zaúřadovala i v práci, samozřejmě zavolala šéfovi, který si mě zavolal na kobereček a vyčetl mi, že se o těhotenství nedozvěděl ode mě, zvlášť, když mě plánoval povýšit. Řekla jsem mu o své situaci a kupodivu byl vstřícný. Nabídl mi brzký návrat do práce na zkrácený úvazek, musela jsem mu ale slíbit, že budu makat do poslední chvíle.

Přelom prvního trimestru v druhý, mi konečně ulevil od nevolností a únavy, zato mi přibyla kila na tak hloupých místech, že jsem vypadala jako tlustá. Výborně, po prsaté krasavici se ze mě stává velryba...

 

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo