For Babies
Čtyřnásobná oslava PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 23 Březen 2011 19:27

Únor je pro nás měsíc mnoha oslav, protože kluci mají narozeniny v rozmezí 14 dnů. Davídek s Danečkem 10.2. taťka 23.2 a Tomášek 24.2. A tak jsme udělali jsme jednu velkou oslavu, kdy sobota byla určena čistě rodině a neděle byla pro Tomáškovo a dvojčecí kamarády.

 

 

Přípravy nebyli nijak zvláštní, prostě nějaký ten dlabanec a dorty, zvlášť pro dvojčata s jednou svíčkou a zvlášť Tomíkovi už se 4 svíčkami. Kluky jsem „vohákla“, aby byli hezké fotečky. Oslava proběhla v naprosté pohodě, s hromadou dárků.. Kluci dostali hodně knížek, oblečení, nějakou tu hračku. Tomášek měl velký dárek v podobě nového pokojíku, kdy jsme ho z jeho většího pokoje nenásilně přestěhovali do menšího. Pro našeho velkého kluka jsme koupili 3D tapetu podmořského světa, který on nade vše zbožňuje. Má ji přes jednu celou zeď pokojíku, vymalovali jsme, koupili nový koberec, nové povlečení s jeho oblíbencem Bleskem Mc Queenem a vše mu přizpůsobili. Byl moc nadšený a to mu trvá stále dodnes. Mluví o něm jako o svém novém krásném pokojíku, a my jsme s Tomem moc rádi, že se nám to povedlo.

 

Dvojčata šla do většího, aby si zvykala na svůj hrací prostor. A příprava na samostatné spaní, může začít. Daneček spinká stále v postýlce, ale Davídek od malička zarytě postýlku odmítá, a tak již spí ve velké posteli. Já jsem se zatím uhnízdila na matraci na zemi, kdyby náhodou Davídek spadl. Pro kluky bylo samozřejmě největším zážitkem rozbalobání a trhání papírů.

 

Druhý den přišli kamarádi, a i když se sešlo 5 větších dětí a 3 batolata proběhlo vše kupodivu v klidu. Všichni kluci dostali hromadu dárků a dvojčata jeden velký od kamarádky - jezdícího a houpacího koně, na kterém dnes vesele drandí a na celý obývák hulákají „jedeéém“. Zase jsem si uvědomila, jak ten čas rychle běží. Z miminek, která jsme si nedávno přivezli z porodnice, jsou kluci jako buci, běhající a všude vlezou. Tomášek nedávno nastoupil do školky, a dnes je to 4letý chlapák s výškou 110cm a 18,7 kg, za dva roky jdoucí do školy.

Co všechno už dvojčata dokážou, si přečtěte zase příští týden.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo