For Babies
Máme dvojčata 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 16 Březen 2011 20:27

dd10mVyužili jsme jeho oslavy narozenin a jako dárek jsme nejstaršímu Tomíkovi, připravili nový dětský pokoj ve vedlejší místnosti. Kluky přemístíme do jeho bývalého většího pokoje. Doufám, že to vezme jako velký dárek pro velkého kluka, a ne jako odsun kvůli dvojčatům. Chci aby kluci už měli vlastní pokoj na hraní, a začali spát sami v pokoji.

 

Nesmím také opomenout, že jsem se rozhodla se sebou něco udělat a pár kilíček shodit. Začala jsem něco málo cvičit, málo jíst, chodit na zumbu, která je opravdu super, a výsledek se dostavil. Dnes jsem na 52,5 kilech, což znamená, že už jsem na svých původních, a dostanu se i do těch nejmenších velikostí, co jsem měla. Po dvojčatech jsem sundala 17 kilo a mám z toho ohromnou radost! Manžel si to samozřejmě chválí, jak jsem to zvládla. Bříško není pevné, jak bych si představovala, ale to už mě tolik netrápí.

 

V roce nás čekala kontorla a očkování v poradně. Přestože jsme byli krátce po střevní viroze, kluci byli naočkovaní. Mladší Daneček měl 77,5 cm, 9,5 kg, starší Davídek měl 78,5cm a 10,5 kg. Sestřička s doktorem se shodli, že kluci jsou velcí pohodáři, a jsou moc hodní. S důkladnou prohlídkou obou kluků neměl pan dokrtor sebemenší problém, a to si moc pochvaloval. Říkal, že hodně dětí v tomto věku na sebe nechce nechat sáhnout. Opět jako matka od 3 dětí jsem se dmula pýchou. Sestřička pokyvovala a říkala, že je vidět, že i maminka je v pohodě a vyrovnaná a že se to odráží na dětech. I tady jsem ráda, že nepůsobím jako frustrovaná a nervozní mamina. Jistě je to náročnější, ale nijak si to nepřipouštím a beru vše tak, jak to běží, stále kolem sebe šířím, že naše dvojčata jsou pohodová a hodná.

 

Psychický i fyzický vývoj mají v pořádku, a vše je tak jak má být. Doktor se podíval na Danečkovo opaření a řekl, že se mu to krásně hojí. Mažeme, na radu doktora z chirurgie, vepřovým sádlem a Daneček už tam má jen trochu červené flíčky, které dle doktorů zmizí. Měla jsem obrovské štěstí, že to dopadlo jen s opařenou ručičkou, a ještě bez následků. Oba kluci očkování trochu obrečeli, ale jakmile byli oblečení Davídek se sám ještě za mnou k panu doktorovi vydal a jako by hned zapomněl, co mu to pan doktor vlastě provedl. Zanedlouho čeká všechny tři kluky návštěva u zubaře, a myslím, že to bude docela veselý zážitek. Oba kluci mají 9 zoubků a dále slintají o sto šest, tak počítám, že lezou další.

 

Jak oslavila dvojčata své první narozeniny? A jak přijal nový nejstarší Tomášek přesun do nového pokojíčku? O tom zase příště...

 

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo