For Babies
Máme dvojčata 21 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 02 Březen 2011 21:56

dvojcata 11mDva dna před oslavou prvního roku života dvojčat, jsem kluky odstavila a vše proběhlo hladce a v klidu. Kluci dostali jako každý večer kolem 18 hod večeři a do ohrádky před spaním hrníček s mlékem, ktetrý bez problémů vypili a usnuli. Tím skončilo naše kojení. Žádné sápání po prsou, žádné řvaní, když mě vidí nahou, mám štěstí a proběhlo to bez jakých koliv problémů tak, jak tomu bylo i u staršího synka Tomíka.

 

 

Přesně na den jejich narozenin je dostihla nějaká střevní viróza. Daneček měl průjem a já nedělala nic jiného, než přebalovala, převlékala a prala. Nic nejedl. Davídka to dostihlo o den později s tím, že co snědl zase vyzvrátil a měl k tomu teploty. Hodně mě nervuje, když kluci nechtějí jíst a o to mám potom větší radost,když jim začne chutnat a slyším stále to jejich mnam mnam mnam. Trvalo to 2 dny, pořádně jsme si to tedy užili, byl to kolotoč, ale přesto všechno kluci začali spát téměř celou noc a budí se nad ránem kolem 5, a pak ještě usnou. Naučili se ,že mají u hlaviček hrníčky s mlékem, které si vezmou a vypijí.

 

Další den se to nevyhlo ani mě, ale naštěstí to trvalo pouhé 2 dny a byli jsme zase zdrávi. Samozřejmě se to nevyhlo ani Tomíkovi, ale ten je šikovný a chodí si sám sednout na záchod...také nejí, ale nenutím ho. až bude mít hlad řekne si..už je to velkej chlap..je neuvěřitelný,jak ten čas letí..nedávno se kluci narodili a dnes jejim jeden rok a Tomíkovi budou již za 14 dní 4 roky. Kluci už krásně žvatlají a říkají docela dost slov s významem, myslím tím máma, táta, děda, bába, pápa. Prostě to klasické dětské kolem prvního roku.

 

Jak dvojčata oslavila své první narozeniny? A jak je na tom Lenka po roce s váhou? O tom se dozvíte zase v příštím díle..

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo