For Babies
Máme dvojčata 20 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Středa, 23 Únor 2011 22:44

Druhé selhání mé pozornosti, přišlo asi týden po úrazu Davídka. Tentokrát se mi opařil Daneček. Vylezl na stůl a z baru na sebe převrhl horký čaj, měli jsme štěstí v neštěstí, kdy si opařil „jen“ část ručičky u zápěstí...

 

 

Okamžitě jsme šli chladit a volala jsem manželovi do práce, který během 5 minut přijel a odvezl ho na pohotovost... Zde jsem si uvědomila, že děti mají asi jiný práh bolesti, než my dospělí.. Pro Danečka bylo asi nejhorší to chlazení pod studenou vodou, to brečel nejvíc, když přijel taťka už nebrečel...

 

Když jsem selhala podruhé, uvědomila jsem si, jak je život vratký, a že stačí vteřina nepozornosti, která může dítě poznamenat na celý život. Celý večer jsem probrečela jak hrozná jsem matka. Nechci se nijak obhajovat, ani to nejde, ale cítím na sobě únavu a vyčerpanost za celý rok nevalného spánku a ponocování s našima dvojčatama. Moje reakce jsou pomalejší, a mysl občas otupělá. Kluci začali brzy chodit a o tím začaly naše brzké úrazy. Ponaučila jsem se a pokaždé,když odcházím do jiné místnosti nebo do kuchyně, kterou máme propojenou s obývákem, dávám kluky do ohrádky, kde jsou snad zatím v bezpečí.

 

Režim nám stále drží.Ve 20 hod chodí kluci do hajan a to platí i pro toho nejstaršího. Myslím,že Tomášek si teprve teď pořádně uvědomil přítomnost kluků, když si přijde hrát s hračkama do obýváku a kluci mu hračky berou, či něco bourají. To je problém. Vysvětluji mu, že jsou ještě malí a že to nechápou, ale někdy je to nad mé síly. Občas už máme doma blázinec, kdy halekaj dvojčata do toho začne Tomášek, že to nechce poslouchat a je to.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo