Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Když přijde láska PDF Tisk Email
Napsal uživatel Tereza   
Pondělí, 21 Únor 2011 06:17

valenty_srdceNašemu vztahu na začátku nikdo nevěřil. Ale letos už budeme slavit 20 výročí od svatby, vychovali jsme dvě skvělé děti a třetí je na cestě. Co víc si od života přát?

 

 

Zbyňka jsem potkala na vesnické zábavě, kam přijel s kamarády z vedlejší vsi. Byla to láska na první pohled a tak bláznivá, že jsme se o čtyři měsíce později vzali. Rodiče nám to vymlouvali, byli jsme hodně mladí a tak krátce spolu, ale my jsme to tak prostě chtěli. Rok po svatbě se nám narodila nádherná holčička Julinka a s ní přišly všechny ty maminkovské starosti všedního dne. Bydleli jsme ale u Zbyňkových rodičů a tak jsme měla pořád pomocnou ruku tchyně. Zbyněk chodil z práce pozdě večer, ale vždycky si s Julinkou ještě chvíli pohrál a po večeři jsme se zavřeli v naší místnosti a snili o tom, jak si postavíme vlastní domeček.

 

Přání se nám splnilo o dva roky později. Julinka byla v jeslích, oba jsme chodili do práce a kousek po kousku stavěli naše hnízdečko lásky. Sotva jsme dostavěli, už bylo na cestě druhé miminko, Danielka. Nezbývalo než narychlo dokončit dětský pokoj a obývák, kde jsme prozatím spali a o zbytek se postarat, až Danielka trochu povyrostla. Všechno jsme dělali za pochodu a já jsem ráda. Alespoň jsem nemusela řešit různé hlouposti a zblbnout z miminka.

 

Krize našeho manželství přišla po 9 letech. Zbyněk se zakoukal do kolegyně z práce a nějakou dobu se s ní scházel. Když jsem na to přišla, chtěla jsem se rozvést, ale Zbyněk sliboval a dušoval se, dokonce brečel, že o nás nechce přijít. Odpustila jsem mu, i když jsme měli rok tichou domácnost. Náš vztah jsme vzkřísili na dovolené na Lipně, kam jsme vzali i moje rodiče. Ti hlídali a my jsme mohli vyrážet na romantické plavby lodičkou po přehradě nebo si udělat soukromý piknik v lese... Holky rostly jako z vody, školka, škola, střední škola. Ani jsem se nenadála a Julie už se stěhovala do Prahy za studii. Nedávno nám představila svého přítele. I Danielka už nějaký ten pátek randí...

 

Najednou byl náš domeček prázdný, mě ještě není ani 40 a tak jsme se po poradě s lékařem rozhodli ještě pro jedno miminko. Tentokrát to bude kluk, a tak nevíme, na co se připravit. Holky i manžel se už ale těší a pořád se pošťuchují , kdo bude vozit častěji. Jen doufám, že si holky nezamilují miminko natolik, že zatouží po vlastním, dneska je tolik možností, že by bylo škoda je nevyužít...

 

A co jsme vám tím vším chtěla říct? Že nezáleží na tom, jestli se znáte měsíc nebo deset let, než si pořídíte děti. Nejdůležitější je pracovat s tím co máte, vážit si jeden druhého, i když prvotní zamilovanost už vyprchá, udělat si jeden na druhého čas, i když máte hromadu práce a nepálit mosty, jakmile se naskytne první větší problém. Všechno se dá vyřešit.

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo