For Babies
Máme dvojčata 19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 17 Únor 2011 09:32

dvojcata 11mJedenáctý měsíc pro nás byl velice nebezpečným obdobím, co se týče úrazů... Oba kluci již pěkně chodí a od toho se vše odvíjí.. Ačkoliv je to krásné období, kdy kluci si spolu pěkně vyhrají, komunikují, reagují na podněty okolí, zažila jsem si chvíle, kdy mám jako máma pocit naprostého selhání. 

 

Kluci jsou veselí a stále pohodoví. Režim spánku se nezměnil a stále spí 2 x denně, většinou spinkají spolu. Zjistila jsem že se jim dobře usíná ve velké ohrádce v obýváku a klidně tu vydrží spinkat celou hodinku pěkně pospolu.I večer jsem se rezignovala a přestala uspávat v postelích, ale nechám je vykoupané a napapané v ohrádce kde kluci sami usnou...

 

Asi jim dělá dobře přítomnost maminky, či tatínka. Je to pro mě jednodušší a pohodlnější, z druhé strany proč si některé věci nezjednodušit a hlavně pokud jsou to dvojčátka. Stále kojíme, byť jen ráno, na noc a v noci... V noci tedy hlavně... Ale v roce jsem rozhodnuta odstavit.

 

Asi v polovině jedenáctého měsíce mi Davídek jednoho večera spadnul na pravou stranu čela přesně na roh stolu... Během chvilky mu to zšedlo a vyrazila ohromná boule, až jsem myslela, že si to rozsekl.. Okamžitě jsem začala ledovat ,aby boule tolik nenarostla, a musím říci, že to opravdu pomohlo.. Měl tedy obrovskou modřinu. Nemohl popadnout dech, jak ho to bolelo a já byla úplně vyřízená. Zde jsem selhala poprvé...

 

Ani Davídkovi se nevyhnul ještě vážnější úraz. O tom si přečtěte příští týden…

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo