For Babies
Máme dvojčata 19 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Soňa Šímová   
Čtvrtek, 03 Únor 2011 13:01

Kluci jsou velcí pohodáři, a i když teď nechodíme kvůli inverzím a velkému mrazu ven, jsme doma a v pohodě.. Vyhrají si spolu a jsou veselí. Jen když zmerčí, že jsem se někam vzdálila,začnou brečet a dožadovat se mé osoby.. Ale není pro ně žádný problém,když je celý den hlídá babička.

 

 

Jelikož stále kojím, noci máme náročnější.Tak v průměru se budí po 2 hodinách a každý jindy. Nejhorší je, když jeden začne brečet a druhého vzbudí.. Pak je složitější je nějak skloubit a uspat.. Ale i to zvládáme. I přesto,že nám rostou zuby,kluci to nijak neprožívají, nic hrozného. Jsou i noci,kdy kluci opravdu pěkně spí a já sama je beru na kojení, aby mi stále mléko pro ně oba stačilo. Jsem rozhodnuta,kojit do roka a pak odstavit Svého nejstaršího jsem kojila 15 měsíců a myslím,že imunita má velice dobrou. Rok se mi zdá optimální.

 

Daneček má 6 zubů a další dásně nalité, Davídek zatím stále 2, ale už se prořízly další.. Dvojčata zbožňují koupání a vždy ve vaně řádí jako diví. Cákají na všechny strany a vejskaj na sebe. Už se hodně vnímají a je vidět, že už mají i svou řeč. Když jeden začne za rohem vejskat, druhý mu taktéž odpoví a jde za ním. Někdy jen tak sedím a pozoruji jejich hru, jak se tahají o dudlíky, hračky, jak se na sebe smějou, chichotaj se a já jsem dojatá nad tou dětskou nezištnou hrou. V tu chvíli si zase uvědomuji, jak veliké štěstí nás potkalo,v podobě našich třech kluků-synů.Občas je to velký zápřah,ale stojí to za to a já si myslím,že to vše zvládám na jedničku.

 
 
25 Let hranice, kdy začíná pleť stárnout

problem_skinZnámky stárnutí se časem mění. zprvu  začínají jako drobné mělké vrásky a kůže ztrácí jas a pevnost. S přibývajícím časem se vrásky rozšiřují a prohlubují, pokožka ztrácí svou kompaktnost, hydrataci a výživu, což způsobuje ochablost a ztrátu vitality.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo