Energie nejen pro děti

Chystáte se na výlet s dětmi? Nezapomeňte do batůžku přibalit PIKNIK nebo PIKAO. Zahuštěným slazeným mlékem zajistíte doplnění energie, zaženete hlad a jeho chuť vás zaručeně nezklame.

 

Celý článek...

Aktuální číslo

2018_duben

ke stažení v pdf

For Babies
Žila jsem s Egypťanem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie   
Úterý, 25 Leden 2011 22:01

egyptPodobných příběhů jste určitě četli desítky. I já je četla a nechápala jsem, jak může být některá holka takhle hloupá. Než se to stalo mě. Za dva měsíce se ze mě stane svobodná matka „čokoládového“ prcka. Moje dítě mi celý život bude připomínat moji hloupost, ale i přesto ho miluji a nikdy bych se ho nevzdala.

 

 

Před dvěma roky jsem se po šestiletém vztahu, rozešla s přítelem. Už jsme spolu i bydleli, plánovali společnou budoucnost a najednou BUM. Všechno bylo pryč. Zamiloval se do jiné a rozešli jsme se. Nechala jsem mu byt a odstěhovala se zpět k rodičům. Bohatě mě vyplatil, abych se našeho bydlení vzdala a já byla ráda, stejně bych tam prostě nemohla žít. Rozhodla jsem se shánět nový byteček, ale předtím jsem si chtěla trochu pročistit hlavu. Byla ještě zima a já chtěla do tepla. Rozhodla jsem se pro Karibik, jenže v hotelu, který finančně připadal v úvahu, byl už jen dvoulůžkový pokoj a já bych musela zaplatit dvojnásobek. Asi to byl zásah osudu, že mi nakonec v cestovce nabídli výhodně Egypt.

 

Už když jsem jela autobusem do hotelu, seznámila jsem se s Čechy, kteří tu byli potřetí. Říkali mi, jak jsem odvážná a že od sebe ty chlapy neodeženu, když jedu sama. Bylo mi to fuk, nějak mi to nedocházelo. V hlavě jsem měla prázdno a to poslední, po čem jsem toužila, byli nějací chlapi. Kdo už v Egyptě byl, ví jak to tam vypadá. Místo přemýšlení na pláži a hojení ran z rozchodu, se u mě furt někdo střídal, jeden nabízel výlet, další šnorchlování, ani animátoři mi nedali pokoj. Jeden z nich se ale lišil. Nějak poznal, že mám nějaké trápení a pozval mě na zmrzlinu. Odmítala jsem, protože jsem čekala, že po mě bude zase něco chtít. Ale nakonec mi ji donesl na lehátko a začali jsme si povídat. Ještě ten večer mě vytáhl ven, ukázal mi město, vzal mě do baru na vodní dýmku a čerstvý džus. Všichni ho znali, všem mě představovala a já se cítila zase jednou dobře. Ale stále jsem to brala jako nevinné kamarádství.

 

Druhý den mě vytáhl šnorchlovat, v barevném podmořském světě jsem si připadala jako ve snu. Nelichotil mi jako to dělali ostatní, ale dělal takové ty drobnosti, jakože mi odhrnul vlasy z očí a pak se mi do nich dlouze zadíval, rozesmávál mě, podržel mi dveře, pomohl s taškou. Zkrátka věci, které u nás chlapi nedělají…

 

Když jsme měli schůzku s delegátkou, upozornila mě, že zdejší chlapi ženy využívají. Ale já jí řekla, že jsem jen přátelé a nejsem hloupá, abych se nechala využívat. Tehdy jsem myslela spíš na peníze, nikdy bych za něj neplatila apod. Až později jsem se dozvěděla, že na to měl jiné. Naše romantické večeře a návštěvy barů, platily tlusté Rusky a já měla být jen taková holka pro sex a možná pro útěk z Egypta...

 

Když se blížil odlet, vzal mě k němu domů. Bydlel v takové třípatrové budově, až v posledním patře. Takový malý panelák, ale daleko hezčí oproti našim. Vlastně mě tam vzal pod záminkou, že si pro něco potřebuje dojít a já mohla buď počkat v autě nebo jít s ním. Tehdy jsme se spolu poprvé milovali a já se opravdu zamilovala. Čekala jsem, že až přiletím domů, zase vystřízlivím, ale to se nestalo. Hrozně se mi stýskalo, volali jsme si a psali skoro denně. Rodiče moc nadšení nebyli, i kamarádky mě odrazovaly, ale já si to nenechala vymluvit. Za tři měsíce už jsem za ním zase letěla..

 

Hned druhý den pro příletu mě vzal za svojí rodinou, brala jsem to jako potvrzení vážnosti našeho vztahu. Měl úžasnou sestru, dva bratry a žili i s babičkou. Byla jsem nadšená, jakou rodinnou soudržnost mají. Večer se mě zeptal, jestli bych raději bydlela s jeho rodinou tady nebo by měl se mnou žít v Čechách. Bylo to tak, že kdybych bydlela v Egyptě, žila bych s jeho rodinou a on by jezdil za prací. V Čechách si chtěl najít práci a žít tam jen se mnou. Neuměla jsem si představit život v Egyptě, takže jsme domluvili víza a nejdřív přijel na krátký pobyt u nás. Rodičům se zalíbil, dokonce si tu sháněl i krátkodobé brigády, zkoušeli jsme spolu i hledat místo na stavbě. Už to vypadalo na svatbu, odletěl do Egypta a já tam měla za dva měsíce zase zaletět.

 

Kdy se nedostavila pravidelná perioda, zašla jsem k lékaři a ten mi řekl, že jsem v 6 týdnu těhotenství. Nadšená jsme hned volala příteli. Ten se ale hrozně změnil. Řekl mi, že s dítětem ještě nepočítal, že by mělo přijít až po svatbě a měla bych si ho tedy nechat vzít. Byl to pro mě šok. Čekala jsem, že si to během pár týdnů srovná v hlavě a vše bude jinak, ale nebylo. Když mě nepřesvědčil po dobrém, začal mi vyhrožovat, že mě zabije. Tehdy jsem s ním ukončila kontakt a konečně prozřela. Najednou se mi v hlavě začaly skládat střípky událostí a dokonce se mi vybavila i smska od jeho bývalé přítelkyně, která mi psala, ať si na něj dám pozor. Jenže on tvrdil, že jen žárlí… Později jsem se pídila dál a zjistila, že během našeho vztahu měla ještě minimálně další dva a také tahal peníze z bohatých Rusek a Němek. Nakonec jsem byla ráda, že testy na pohlavní nemoci mi vyšly v pořádku a i naše miminko bude zdravé. Moc se na něj těším, i moji rodiče se nemůžou vnoučka dočkat. Čekám chlapečka a tak si říkám, že to bude konečně první chlap, který mě bude milovat zcela nezištně a bezpodmínečně. Stále doufám, že se na mě jednou usměje štěstí v podobě krásného vztahu, ale do Egypta nebo jiných podobných zemí, už rozhodně nevyrazím… Ono na těch českých chlapech něco je, i když jsou méně galantní, rozhodně nejsou tak prolhaní….

 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo