For Babies
Máme dvojčata 17 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Lenka   
Čtvrtek, 13 Leden 2011 23:15

 

dvojcata 6mZa 2 dny je klukům 7 měsíců a dnes se Davídek sám rovně posadil. Bohužel Sokol je již plně obsazen a tudíž musím pro Tomáška vymyslet něco jiného...

 

 

Davídek je s fyzickým vývojem o dost kupředu než Danda. Když ho postavím v ohrádce,které se chytne, sám vydrží rovně stát. Oba mi dobře baští a je to na jejich postavě znát, i když Danda má o kilo méně. V 7 měsíci se začal stavit na nožičky i Daneček, ale Davídek už se sám staví všude kolem nábytku, a zkouší první krůčky. Daneček konečně dosáhl svého a našel svůj způsob dostat se na místo, které ho láká - plazí se. Ačkoliv jde na všechny čtyři a houpe se, plazení je pro něj nejjednodušší.

 

Konečně jsem Tomíka přihlásila do taneční školky, kam chodí do přípravky. Dostali jsme možnost zkusit si jednu hodinu, a s manželem jsme se shodli, že rytmus a muziku má v těle. Uvidíme jaké ovoce budeme sklízet, třeba za půl roku, či později...


Kluci se stále docela často budí, jakmile slyším, že se melou, vstávám a přikládám k prsu.. Nikdy je nenechám rozbrečet, aby nevzbudili brášku, jak dvojčecího, tak staršího, který spí ve vedlejším pokoji. V chodítku mi tu kluci drandí o 106 a není pro ně žádný problém, kamkoliv si dojet..Začali jsme chodit do klubu dvojčat a poznali jsme další dvojčátka.

 

A komu se kluci podobají? Daneček je celý starší bráška a Davídek se hodně podobá tatínkovi.
 
 
Jarní kolekce sandálů TEVA nabízí pohodlí i styl

02TEVA, tradiční značka v sekci otevřené obuvi, přichází s novou kolekcí plnou nadčasových sandálů, módních bot i pohodlných flip-flopů. Obuv je charakteristická svou odolností a maximálním pohodlím, které majitel ocení při dlouhých pěších výletech přírodou i při procházkách ulicemi velkoměsta. TEVA tak pokrývá nejen segment outdooru, ve kterém se pohybuje od roku 1984, ale současně se také zabydluje v sekci módních trendů.

Sandále Teva se nyní prodávají ve vice než 40 zemích po celém světě. Další informace naleznete na www.teva-eu.com.

 

Celý článek...

Kam s dětmi

Divadla
Kina
Města
Zoo